Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: bug: nadmiarowy budynek

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    bug: nadmiarowy budynek

    Przed chwilą zalogowałem się i nieco zdziwiłem, bo wyświetliło mi -1 pozwoleń na budowę (screen w załączniku).
    Ciężko mi powiedzieć coś, co pomogłoby w odtworzeniu błędu. Jeszcze z 2 godziny temu miałem dokładnie 1 gdy budowałem ostatni budynek (teraz zalogowałem się po tych 2 godzinach).
    Liczyłem budynki z palca i chyba rzeczywiście mam 86. Prosiłbym jednak o jakieś potwierdzenie, czy aby na pewno nie jest z licznikiem coś nie tak, to jeden wyburzę.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settlers2.jpg, 
wyświetleń: 257, 
rozmiar: 28.0 KB, 
ID: 6.  

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Redlik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem tak samo na wersji UK. Nie pamiętam jak, ale wyszło właśnie -1 w licencjach. Na wersji PL miałem też tak, że było licencji 0, więc zburzyłem budynek i nadal pozostało zero, więc gdzieś chyba 1 licencja lubi sobie wędrować to tu to tam

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najprostszym sposobem na odświeżenie ww. licznika i samodzielne sprawdzenie, czy wszystko jest ok jest:

    1. Wylogowanie się z gry.
    2. Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki (tzw. cache).
    3. Ponowne zalogowanie się do gry.

    Powyższe czynności wymuszą zaktualizowanie licznika.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    By upewnić się, że to jednak nie problem samego wyświetlania zalogowałem się z innej przeglądarki. Było to samo. Dodatkowo, tak jak mówiłem, przeliczyłem budynki i o ile się nie pomyliłem rzeczywiście miałem 1 nadmiarowy. Teraz po wyburzeniu kilku i po przelogowaniu wróciło do normy.

  5. #5
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapewne mechanizm blokujący nie zadziałał i dlatego gra pozwoliła Ci wybudować jeden "nadmairowy" budynek. Problem taki na ogół nie występuje bardzo często, no i nie utrudnia gry w znaczny sposób.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.