Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Błąd podczas bitwy 2

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Błąd podczas bitwy 2

    Na potkałem na małą przeszkodę podczas bitwy za pierwszym atakiem generał poszedł nie na ten obóz co chciałem i przegrałem (to rozumiem idzie do pierwszego najbliższego obozu) ale wybiłem barbarzyńców w owym obozie do 4szt.
    po upływie 6h jak wyleczył się generał i uzbierałem wojsko i zbudowałem armie zakatowałem dwa obozy w strefie II wygrałem uzupełniłem wojsko do 6 rekrutów i zaatakowałem kolejny obóz barbarzyńców z przekonaniem że ich jest tylko 4 pierwszy obrazek



    po bitwie okazuje się że ich nie było 4 a 10 barbarzyńców obrazek po niżej i przegrałem



    i teraz moje pytanie czy to normalne że tak się stało czy to jest błąd w grze.

    A po za tym pozdrawiam graczy

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wygląda na to, że Twój generał zaatakował obóz po prawej, a nie ten po lewej. Zwróć uwagę na to, że po lewej stronie również jest obszar wpływów obozu po prawej (więcej szczegółów na załączonym screenie).
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: general_fredii.JPG, 
wyświetleń: 518, 
rozmiar: 74.5 KB, 
ID: 1.  

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to wyjaśnia czemu przegrałem

    można zamknąć lub usunąć
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 23.01.2012 o 09:27 Powód: Podwójny post

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.