Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zakladka czatu Friend

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zakladka czatu Friend

    hmmm tak myslalem sobie ze przydala by sie taka zakładka czatu jak " Friend" czyli osoby które mamy w znajomych moga pisać na jednym czacie, nie jak teraz ze trzeba szeptac do kazdego z osobna. Nie mylcie mojego pomysłu z zakładką czatu gildia czy tam klan. Mam nadzieje ze ten pomysł sie wam spodoba

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie może wypalić ponieważ, (np. Ty posiadasz w znajomych 10 osoby, a 1 z tych osób ma tylko 2-3 osoby, wiec jeżeli byś chciał pisać do wszystkich 10 to ta druga osoba będzie widziała co ty piszesz lecz ona nie napisze do tych osób które tylko ty posiadasz w znajomych) mam nadzieje ze mnie zrozumiałeś

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no zrozumialem ale (np ja mam 10 osob tak i pisze do 10 osob to tylko te osoby co mnie maja to to widzxa a np 2 osoba odemnie z friends ma mnie tlyko albo 2 tych co ja to oni to widza, mysle ze dalo by sie to zrobic ale to skomplikowane ;d takie bardziej jakby party chat ale bierze tych co masz w znajomych ;p )

  4. #4
    Osadnik Awatar bartis
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lepszym rozwiązaniem była by chyba możliwość stworzenia czatu do którego można by zapraszać wybrane parę osób a osoby beż zaproszeń nie miały by dostępu taka opcja była by chyba możliwa .

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Salh
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez bartis Zobacz posta
    Lepszym rozwiązaniem była by chyba możliwość stworzenia czatu do którego można by zapraszać wybrane parę osób a osoby beż zaproszeń nie miały by dostępu taka opcja była by chyba możliwa .
    Umożliwiało by to też tworzenie luźnych koalicji. Popieram

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tzn taki SZEPT dla wiekszej ilosci osob. Popieram, bardzo doby pomysl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.