Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Migracja - wyszły dwa konta

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Redlik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Migracja - wyszły dwa konta

    Witam
    Sprawa wygląda tak: Chciałem dokonać migracji z UK na PL. Zacząłem rejestrować się na PL i nie dało mi przy rejestracji użyć maila z UK, więc zarejestrowałem się na innym mailu. Potem się okazało, że wystarczyło się zalogować danymi z UK co zrobiłem i rzeczywiście działa.
    I teraz mam tak: mam w sumie dwa konta, jednym mogę się logować na UK i PL (to jest to podlegające migracji) i drugie konto niechcący zrobione na PL.
    Co powinienem teraz zrobić chcąc skorzystać z migracji i co z tym drugim kontem zrobić, żeby nie łamać regulaminu gry (którego nie mogę znaleźć)?

  2. #2
    Wujek_Stachu
    ja zalogowalem sie na koncie UK, bo nie moglem wykorzystac juz tego samego emaila, w opisie migracji. najpierw mielismy sie zarejestrowac uzywajac tych samych danych co w UK i czekac na klucz. okazalo sie ze mozemy sie zalogowac od razu bez rejestracji. tym sposobem ominelismy to o czym pisales na forum UK, czy otrzymamy diamenty za migrację?
    Ostatnio edytowane przez Wujek_Stachu ; 20.01.2012 o 18:08

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Tutaj macie formularz kontaktowy, myślę że najprędzej tam coś zdziałacie.

    Ps. Xarr, pomyśl nad pomocą nad forum, bo niedługo utoniesz w spamie pytań..

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto na danej wersji językowej. Aby 'pozbyć' się zbędnego konta na wersji PL, proszę wysłać mi Prywatną Wiadomość (przez forum) z loginem - wtedy pomogę Ci usunąć 'niechciane' konto.

    Co do migracji i Klejnotów - tak długo jak adres e-mail się zgadza, wszystko jest ok. Oczywiście trzeba też spełniać wszystkie wymagania dot. migracji (konto założone przed ogłoszeniem + zgłoszenie zgodne z szablonem na forum).

    Korzystając z okazji chciałbym poprosić o cierpliwość - w związku ze zmianą systemu dystrybucji dostępu do gry (rezygnacja z kluczy beta), Klejnoty należące się za migrację mogą trafić na Wasze konta z opóźnieniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.