Zobacz wyniki ankiety: Co o tym sądzisz?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • zły pomysł

    7 19.44%
  • nie mam zdania

    1 2.78%
  • dobry pomysł ale trzeba dopracować

    21 58.33%
  • dobry pomysł

    7 19.44%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Znajdź ukryte mapy przygód

  1. #1
    bloodybaster

    Znajdź ukryte mapy przygód

    Jak wielu z nas denerwuje gdy odkrywcy przynoszą coraz mniej opłacalne przygody jak dzieci sawanny czy zakazane eksperymenty i kilka innych.
    Owszem robimy je dla zadań gildii czy eventowych ale nie zmienia to faktu ,że straty są duże a przygody nieopłacalne .

    Fakt ten jest dobrze znany "na wadze" takie przygody wystawiane są za przysłowiowe grosze i jest ich masa

    Moim pomysłem jest aby można było kilka przypadkowych przygód przekazać odkrywcy




    Opcja przeszukania map miała by 3 możliwości :

    krótkie 10 przygód Czas trwania 1 godz. 50% szans znalezienia przygody jednoosobowej /25% : 5 map /25% nic
    średnie 15 przygód czas trwania 2 godz. 40% szans znalezienia przygody dwuosobowej /25 % : 8 map / 35% nic
    długie 20 przygód czas trwania 4 godz. 30% szans znalezienia przygody trzyosobowej /25 % : 10 map / 45% nic

    myślę , że pomogłoby to każdemu z nas , czekam na opinie i wasze pomysły co do tego
    pozdrawiam
    bloody
    Ostatnio edytowane przez bloodybaster ; 03.03.2013 o 23:43

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko fajnie ale to nie przejdzie predzej beda mapy w sklepie za klejnoty jak komus brakuje to sobie kupi ;]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wedle Twoich wyliczeń w 24 da sie zdobyć:
    -24 przygody / 120 fragmentów / nic
    -12 przygód / 96 fragmentów / nic
    -6 przygód / 60 fragmentów / nic
    Taka ilość spowodowałaby że ceny przygód i fragmentów drastycznie by spadła, no a co powiesz osobie która ma pecha i nigdy nic nie dostanie? Raczej mało realny pomysł, prędzej byłbym za odzyskiwaniem fragmentów za kasowane przygody tzn jak kasujesz przygodę z gwiazdy to dostajesz 3 fragmenty map.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Dokładnie za łatwo by było gdyby w ten sposób robić, ceny za przygody to jakieś ochłapy monet by były niestety!
    Jeśli kasowanie to dzieci z sawanny wszyscy by zaczęli, bo na wadze to nawet po 1 czy 2 mapki nie chcą schodzić
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 04.03.2013 o 16:19

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam inną koncepcje, przekazywanie przygody odkrywcy, powiedzmy ze dajemy takiemu grubasowi przygode i na niej on może szukac skarbu, i ten skarbem by był jeden ze slotów(jeden elemenet z 1 slotu) jakie można dostać w przygodzie, może bardzo łatwy sposób na pozyskanie jakichs surowców, ale można to by było zbalansowac, ze tylko 50% lub coś w ten deseń.
    Tu jeszcze haczyk, tak odpalona przygoda dla odkrywcy, by blokowała normalny slot na przygodę, żeby aż tak łatwo nie było

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    ja mam lepszy pomysł.
    Każdy gracz powinien mieć możliwość wybudowania budynku (nazwijmy go "przygodnik"), który będzie przerabiał przygody na inne.
    Przykładowo:
    10x Dzieci Sawanny przerobi na 1x Zakazane Eksperymenty
    10x Zakazane Eksperymenty przerobi Ci na 1x Zdrajcy
    10x Zdrajcy przerobi Ci na 1x Wiktor
    10x Wiktor przerobi na 1x Wikingowie
    tym sposobem pozbędziemy się niechcianych przygód nie tracąc przy tym zbyt dużo.
    Co wy na to ?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. zadanie gildyjne : " Wydaj przez ciebie wybraną przygodę na cele dobroczynne i coś tam ..."

    2. nowy budynek "Targ z przygodami" gdzie dajemy swoje przygody (sami wskazujemy które) np.
    a.5 sztuk = to co przynosi odkrywca na krótkich przygodach
    b.10 sztuk = to co przynosi odkrywca na średnich przygodach
    c.20 sztuk = to co odkrywca przynosi na długich przygodach
    d.1 sztuka = 1-5 fragmentów map - zależy od lvl budynku (bez licznika czasu)
    lvl budynku skracał by czas między jedną a 2gą wymianą.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    z długich poszukiwań grubas też przynosi Dzieci Sawanny,
    byłbym za tym aby przygody były poklasyfikowane wg kolorów, tzn. żółte, zielone, niebieskie i fioletowe,
    czas poszukiwań grubasów nie miałby wówczas znaczenia dla przemiału danej przygody
    - za pewną ilość odpowiedniego koloru można by otrzymać inną w tym samym kolorze

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie pomysl do dopracowania gdyz to troszke bez sensu
    10 przygód Czas trwania 1 godz. 50% szans znalezienia przygody jednoosobowej /25%
    te przygody co mamy to je oddamy i znow przyniesie jakis badziew...

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez bloodybaster Zobacz posta
    średnie 15 przygód czas trwania 2 godz. 40% szans znalezienia przygody dwuosobowej /25 % : 8 map / 35% nic
    Tu mamy "lepszą" opcję Dajesz 15 Dzieci Sawanny, dostajesz 1 Dzieci Sawanny

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.