Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Niebawem Testy!

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Niebawem Testy!

    Czy BB wymyśli w końcu coś interesującego oprócz mega super wypasionego produkującego 2x więcej mięsa niż chata łowcy i mega super wypasionego magazynu który daje trochę więcej miejsca na surki? Kiedy w końcu pojawią się budynki których potrzebują gracze?
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 15.01.2016 o 23:45

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Na testowym nawet tego nie dali , magazynu nie ma wcale , a chatka rzeznika ma obrazek normalnej chatki rzeznika tylko ze produkuje 3 razy szybciej.
    Dodatkowo w trakcie eventu będzie można kupić młyn wodne ( stare ), nie mogę się doczekać

    A tak na serio to jest potencjalnie fajna nowość z wojskami na wyspece na środku które będziemy atakować.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    i ilośc pisanek jakie wpadają też póki co nie powala ale ceny poszły w górę, za mma i odkrywce trzeba wyłożyć prawie 6k pisanek

    Zobaczymy co przyniesie finalna wersja

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez migacz85 Zobacz posta
    Na testowym nawet tego nie dali , magazynu nie ma wcale , a chatka rzeznika ma obrazek normalnej chatki rzeznika tylko ze produkuje 3 razy szybciej.
    Dodatkowo w trakcie eventu będzie można kupić młyn wodne ( stare ), nie mogę się doczekać

    A tak na serio to jest potencjalnie fajna nowość z wojskami na wyspece na środku które będziemy atakować.
    Chodzi o to że mam masę chat łowcy ulepszonych, mam wiele budynków produkcyjnych. wszostkiego mi starcza, wszystwko się prawie samo produkuje, mam jeszcze nie odkryty archipelag, mam mase wolnego miejsca, a Oni dają budynek niepotrzebny...
    Oczywiście trzeba dodać, że za rok na Mikołaja, dadza jeszcze lepszy młyn wodny, a na na następną wielkanoc "masarnie" która będzie produkowała 2x tyle co rzeźnik... W taki sposób to niebawem handel stanie się mało interesujący bo każdy będzie mieć pozapychane magazyny...
    Ostatnio edytowane przez EX_Dante ; 21.02.2016 o 19:14 Powód: Wulgaryzmy

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Chodzi o to że mam masę chat łowcy ulepszonych, mam wiele budynków produkcyjnych. wszostkiego mi starcza, wszystwko się prawie samo produkuje, mam jeszcze nie odkryty archipelag, mam mase wolnego miejsca, a Oni dają budynek z dupy niepotrzebny...
    Oczywiście trzeba dodać, że za rok na Mikołaja, dadza jeszcze lepszy młyn wodny, a na na następną wielkanoc "masarnie" która będzie produkowała 2x tyle co rzeźnik... W taki sposób to niebawem handel stanie się mało interesujący bo każdy będzie mieć pozapychane magazyny...

    nie martw się większość 50 już ten stan miała zamiast robić ujście surki dali nowy łańcuch produkcyjny i przygody z których leci lepiej niż granitr ze starych wiec :/ co do tych łańcuchów ktoś jeszcze produkuje kosze ? bo coś mi się zdaje że steki a do tego ten nowy rzeźnik nie jest potrzebny wiec kolejny budynek do ozdoby będzie

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Nie mam pojecia o co wam chodzi z zawyzeniem cen. Rok temu MMA kosztowal 4,6k jajek! A teraz tez 4,6k na testowym.
    Podobnie z pozostalymi generalami
    Odkrywca jest inny, szybszy dlatego jego cena wzrosla. Ten co bedzie przypomina troche zielonego grubasa tylko ma inna umiejetnosc (a zielony grubas tez kosztowal niecale 1k pilek)

    To ze odkrywcy malo znosza tez jest normalne bo tak jest zawsze na poczatku testow
    Nowe budynki owszem sa slabe ale jednak zawsze to pare patentow i miejsca wiecej (bo drogi Piotru70 rzeznicy NIE produkuja miesa tylko je zuzywaja na produkcje wedlin)

    A ten magazyn moze wpadac z jakiegos zadania tak jak koszyk wielkanocny
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 16.01.2016 o 10:43

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ceny generałów na chwile obecną są identyczne jak w tamtym roku, widać że w oczach BB pisanka w kropki była więcej warta w klejnotach czyli ilość potrzebnych pisanek byla niższa niż pisanekw paski,

    Nowa odkrywczyni nie jest jak szczęśliwy bo jest wolniejsza, przy poszukiwaniu przygód daje podwójny drop tyle, ale wiadomo że każdy dodatkowy odkrywca jest przytadny, w przeliczeniu na klejnoty jej wartość jest pomiędzy szczęśliwym a tubylczym

  8. #8
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Na mój gust, magazyn jest na takiej samej zasadzie jak jaodomek w zeszłym roku. wypada z zadaniem,a potem osiągnięciami podnosimy jego pojemność. niestety na testowym nadal wypada jajo zamiast magazynu (pominę mój komentarz, bo i tak wytną).
    dodatkowo wygląda na to, ze odkrywcy przynoszą jajka każdorazowo (albo miałam dużo szczęścia) . czasu miałam mało, wiec wysłałam tylko po jednym locie (5 odkrywców) na dany czas i wyszło mi:
    z krótkich 1 lub 3 pisanki, ze średnich 2, z długich 3 lub 8, z bardzo długich 5 lub 12.
    przygód zrobiłam 2 azyl i cr, ale składając to co inni podawali na testowym
    azyl 60 lub 150, bagienna 40 lub 100, cr i byk 27

    odkrywcy może przynoszą słabo, ale myślę, ze stawiając na przygody, coś tam się da ugrać.

    inną sprawa jest, ze bb przyzwyczaiło nas do łatwych eventów i nadal każdy oczekuje wykupienie wszystkiego i to już w pierwszych kilku dniach, a reszta na windowanie handlu i zaprawę. może czas zmienić tok myślenia ? nieee... na tacy fajniej :P

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy nowy budynek będzie wzbudzał kontrowersje - jednym się przyda inni go potępią w czambuł bo własnie podnieśli te słabsze odpowiedniki na 6 poziom.
    A skrytykują inni dla zasady
    Jedyny chyba niekontrowersyjny budynek to lepszy odpowiednik lodowej a i to nie na pewno, bo płacz ile to wydali na lodowe a tu lepsze.
    Należy się przyzwyczaić, że z każdym eventem pojawia się coś nowego, bardziej lub mniej przydatnego i po prostu albo tego nie kupować (w końcu przymusu nie ma), albo wykorzystać.
    I NIE MARUDZIĆ
    A swoją drogą, jakich to budynków wyczekują gracze?
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 16.01.2016 o 11:08

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Juz byl jeden egzemplarz lepszego budynku niz lodowa i byl skrytykowany

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.