Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za moim pomysłem?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    10 66.67%
  • PRZECIEW

    2 13.33%
  • OBOJĘTNIE

    3 20.00%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: zmiana idei eventów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    zmiana idei eventów

    kolejny, już nie zliczę który event gdzie tłuczemy to samo albo prawie to samo. Zdobywamy dziesiątego generała, dziesiątego odkrywcę czy geologa. Jestem prawie pewny, że 99% graczy nie ma zielonego pojęcia czym różnić się gienek A od gienka B bo to są subtelne różnice. Kolejny budynek. Tylko PO CO? Generałów mam z 50-ciu, odkrywców drugie tyle, geologów od zatrzęsienia, budynków nie mam już gdzie stawiać.

    proponuję aby w ramach eventów wprowadzić do zdobywania ulepszenia w OBSŁUDZE gry a nie kolejne klony już posiadanych jej elementów. Niech na eventach będzie można zdobyć np. grupowe wysyłanie geologów czy odkrywców. Nawet niech to będzie levelowane. Np. za XXX dyń możesz wykupić wysłanie jednocześnie 10 odkrywców, za kolejne YYY prezentów następnych 10 odkrywców. To samo z generałami np. grupowe wyładowanie wojska po przygodzie.

    Czyli idźmy w funkcjonalność silnika gry a nie koleje elementy gry.
    Ostatnio edytowane przez Stempello ; 03.11.2020 o 13:45

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko Stempello zwróć uwagę na jedno. Cały czas do gry dochodzą nowi gracze. Ja sam pomagałem 3 nowym graczom (1 z gildii, 2 z poza) a oni nie dołączyli do gry na początku tylko w połowie eventu więc dla nich taki generał, odkrywca, geolog, budynek eventowy to nowość i rzadkość. Dla osób które grają już co najmniej 3 lata lub mają wyspy zapełnione to się zgodzę ze eventy są mało atrakcyjne.

    Jeżeli wprowadzą takie ulepszenia jakie proponujesz lub masz na myśli to dojdziesz do sytuacji że tak czy siak będzie musiał kupować kolejne postacie aby kolejne ulepszenia miały sens czyli twoja kolekcja generałów, odkrywców, geologów dalej będzie się powiększać.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.