Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowe oferty w sklepie

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowe oferty w sklepie



    Pomijając "potrzebę" tego wynalazku dziwi mnie trochę, ze informują o możliwości zakupu tej premii za prezenty a cena wyświetla się w klejnotach.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja się pytam po kiego grzyba dali te wyskakujące okienko, które tylko wkurza graczy?
    Niech sobie wynalazca tego dziwoląga zainstaluje w kompie program i niech za każdym razem jak go włącza mu wyskoczą jakieś okienka to może pójdzie po rozum do głowy.
    Niech dodadzą do konta opcje wyłączania tego badziewia, bo mnie ono już zaczyna irytować.

  3. #3
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Pewnie wkrótce dodadzą opcję wyłączenia tego okna za jedyne 4999 klejnotów.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No fakt jest to mega wredne
    A u mnie tylko badziewie czeka az cos klikne inaczej nawet po godzinie nie wyskoczy...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Liczą na to, że ktoś chyba przypadkiem kliknie na to i pójdą mu w piach klejki. Chyba im tylko o to chodzi

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak sie kliknie to wyskakuje pytanie czy napewno chcesz kupic;p
    Testowane na niewyczerpalnej kopce miedzi xD

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak ktoś kupuje klejnoty to to okienko jest zbędne bo gracz i tak już wydał kasę tym bardziej ze jak kupił klejnoty to wie na jakiej zasadzie działa IS.
    Osoba która nie kupuje klejnotów nie będzie skłonna zakupić widząc nie dość ze wysokie ceny to jeszcze bzdurne oferty. Do tego aby kupić patenty i tak każdy musi udać się do IS, więc jestem pewien że przynajmniej 95% graczy którzy odwiedzili IS przejrzeli całą ofertę. Co znowu potwierdza fakt ze owe okienko jest bezcelowe. Z całym szacunkiem ale jakiś głąb musiał wpaść na ten projekt który potwierdza pazerność BB.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Ja się pytam po kiego grzyba dali te wyskakujące okienko, które tylko wkurza graczy?
    Niech sobie wynalazca tego dziwoląga zainstaluje w kompie program i niech za każdym razem jak go włącza mu wyskoczą jakieś okienka to może pójdzie po rozum do głowy.
    Niech dodadzą do konta opcje wyłączania tego badziewia, bo mnie ono już zaczyna irytować.
    Masakra!!!

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podczas eventu jakoś mi to nie przeszkadzało, bo przecież pokazywało rzeczy które można nabyć podczas eventu i nazwa "nowe oferty w sklepie" jakoś pasowała, ale obecnie pokazuje odgrzewane kotlety.

    Zrozumiałbym gdyby podczas logowania dawali tu rzeczy których normalnie nie można dostać (coś na zasadzie oferty limitowanej czyli nie byłoby to wliczane w obecny limit) lub cena byłaby promocyjna np 10-20% taniej niż normalnie w sklepie. Oczywiście miałoby to sens gdyby można było tu spotkać wszystko.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    dajcie w sklepie opcje do kupienia ... ''pozeracz okienka'' moze byc nawet za 200-500 klejnotow .... poswiece te tygodnie logowania by sie tego pozbyc

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.