Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z Akceptuję zaktualizowane Warunki korzystania z usług i Politykę prywatności

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2021
    Posty
    1

    Problem z Akceptuję zaktualizowane Warunki korzystania z usług i Politykę prywatności

    Witam.
    Kiedy akceptuję "Akceptuję zaktualizowane Warunki korzystania z usług i Politykę prywatności".
    Wyskakuje mi informacja "Wystąpił ogólny błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie."
    Gdy ponawiam dzieje się to samo, nie mam pojęcia co mam z tym zrobić.
    Czy ktoś ma jakiś pomysł?
    Pozdrawiam Virion2021.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: TSO1.jpg, 
wyświetleń: 67, 
rozmiar: 40.6 KB, 
ID: 3504.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: TSO2.jpg, 
wyświetleń: 58, 
rozmiar: 36.5 KB, 
ID: 3505.  
    Ostatnio edytowane przez Virion2021 ; 11.02.2021 o 05:43

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zibigame Zobacz posta
    No dobra - to może ktoś podpowie jak się zalogować bo od kilku lat mnie tu nie było A teraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją zainstalowałem tego klienta a i tak pojawia się okno " zainstaluj klienta " ?
    Witam serdecznie!

    w dalszym ciągu ulepszamy klienta Adobe Air i mamy dla Was nową wersję, która potencjalnie rozwiązuje problemy, które pojawiły się po aktualizacji. Aby zaoszczędzić sobie przestojów podczas trwającego wydarzenia, możecie już pobrać nowszą wersję tutaj (systemy 64-bitowe) i tutaj (systemy 32-bitowe).

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.