Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Event się skończył problemy zostały

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj

    Event się skończył problemy zostały

    jak w temacie tzn zawieszanie się gry a co bardziej irytujące żeby odebrać zaproszenie na przygodę niejednokrotnie potrzeba kilku relogów bo po zaakceptowaniu zaproszenia wyskakuje problem z połączeniem i przygoda nie odpala. Czy ktoś z BB jest wogóle świadom tych problemów ? Ludzie narzekali w event ale chyba nie widziałem jakiejkolwiek reakcji np. wiemy o problemach i staramy sie je usunać czy cos w tym typie.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    takie problemy sa non stop, polowa bledow od miesiecy nie naprawiana myslisz ze kogos z nich to obchodzi?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Zrozumcie, że przepisują setków na unity i wszystkie błędy zeszły na dalszy plan, naprawiają tylko to co muszą, żeby gra jako tako chodziła, reszta może poczekać. Jak wyjdzie unity niektóre błędy mogą zostać miedzy czasie naprawione i na pewno pojawią się nowe xD.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Siema,

    nowa wersja klienta i stare problemy..

    tylko dzieki temu, ze przed odinstalowaniem starej wersji skopiowałem katalog client , a w nim plik: client.swf, jestem w grze,

    bo mialem komunikat is client not updejted.. porazka, jakby w instalce nie mogli dac tego pliku...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    szajs-tera cały czas wyskakuje wyczyść cistaeczka-i dopa

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie masz racji Mordechaj kłopot z przerwanym połączeniem pojawił się wraz z eventem walentynkowym a dziś inny babol - drop kupiony , udało się wejść na przygodę bez problemu , strzał , grafika pokazała że strzał sie odbył sprawdzone że w obozie jednostek ubyło po kilku min koniec przygody i zero dropa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    ja nadal nie mogę wejść pisze że mam starą wersje i wywala

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2019
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy może ktoś udostępnić wszystkie pliki nowego clienta po instalacji dodatlowo z właściwym nowym plikiem client.swf (zależy mi na wersji 64bit)
    z góry dzieki
    .
    .

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    pobrałem nowego clienta i nie mogę wejść do gry

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    koło 16tej wpusciło bez problemu a teraz doopa,mam pomalutku dosc tej gierki

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.