Zobacz wyniki ankiety: Czy jestem za dodaniem Mini Przygod ?

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za dodaniem Mini Przygod

    33 78.57%
  • Jestem przeciwny

    9 21.43%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mini Przygody z Aladynow, Sindbadow i Skarb Wiedzy i Madrosci

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    Mini Przygody z Aladynow, Sindbadow i Skarb Wiedzy i Madrosci

    Mini Przygody z Aladynow, Sindbadow i Skarb Wiedzy i Madrosci

    Mam propozycję aby w tych powyższych przygodach dodać pojawiające się Mini Przygody z dropa , np. za które można uzyskać dodatkowe 500k PD.

    Przygody te są dość stratne w nowych wojskach, a dropy średnie, dlatego żeby uatrakcyjnić je, można by wprowadzić takie coś - oczywiście skuteczność pojawiania się np. dwóch różnych mini przygód na poziomie 100%.

    Po części wypełni to też lukę jaka jest od 62 lvl do 75 lvl.

    Ale Szanowni Twórcy gry wprowadzajcie to ASAP a nie za rok

    POzdrawiam

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja jestem złośliwy
    Wprowadzić w dropie mini scenariusz, wykonanie którego powoduje podwojenie zdobytych PD.
    Oczywiście miałby wpadać losowo z jakąś tam szansą, żeby nie było to zwykłe podwojenie punktów za każdym razem

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    W bajkoywch jest losowo i tylko w zdradoznym jest 100% skuteczności. Natomiast w 1 ,2 i 3 złodzieju jest 100%. I jest czasem prawie podwojenie PD.

    Tutaj mogloby to być jakies trudniejsze zadanie , wszystko do ustalenia

    No można zmiejszcy PD , ale chodzi też o to , jaki pomysl Tworcy maja żeby wypelnic luke pomiędzy lvl 62 i 75 i żeby zatrzymać odchodzenie ludzi w grze ?
    Ostatnio edytowane przez Nilfsen ; 09.04.2016 o 16:13

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie jest powiedziane ze maja jakikolwiek.

    A co do questow to powinny byc w tych przygodach od poczatku, bo wystarczy minimum myslenia zeby zauwazyc, ze kolejne przygody pod wzgledem expa sa z zalozenia gorsze od tych wczesnych.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przygoda w przygodzie, nie dziękuję.
    albo scenariusz, albo trudne mini zadanie.
    "Everybody lies"

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakbys nie zauwazyl to np. jest jedna Wyspa Tikki jak się uruchomin MOnete.
    Ale mi chodzi o zadanie, w stylu jak Slub czy Panda,

    Zreszta to tylko jest podpowiedz do Tworcow, żeby się zajeli tym temat bo sa ewidentne brali w tych dropach z tamtych przygod co wypisałem w porównaniu do strat poniesionych.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Najlepiej byłoby wykorzystać obecnie przelewające się fasole aby np. od 62lvl wpadał zamiast nich w dropie exp (sytuacja odwrotna niż dawniej, przelicznik ten sam). czyli zamiast tych 3k fasol na premium wpadałoby dodatkowe 900k expa z szansą 50% bo przecież jest jeszcze zaprawa w tych slotach.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy temat nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby móc go przekazać dalej. W związku z powyższym zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.