Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby BB dokonało zmian w dropach starych i nowych przygód.

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    35 94.59%
  • NIE

    2 5.41%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Zmiany w dropach - stare nowe przygody.

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiany w dropach - stare nowe przygody.

    Tak od pewnego czasu obserwuje i w sumie nic nowego nie napisze, ale BB raczy nas tylko zmianami kosmetycznymi.
    Event z eventu robi się coraz mniej ciekawy. Fajnie że odblokowali lvl ale to nic nie zmienia dalej to tylko klepanie 1 dającej PD przygody a co z resztą.
    Pewnego czasy z dropów zabrali broń z wyspy piratów czy matczynej granit robiąc te i inne przygody jako "nieopłacalne" ( w tso mało co jest )
    Moje pytanie jest takie:
    Czy jesteś za zmianami w dropach w przygodach które do tej pory są tylko trzymane w gwieździe tj: Dzieci sawanny, wiktor, wyspa, matczyna i inne które leżą i leżą.
    To pytanie tyczy się też zmian w dropach w nowych przygodach, gdyż w przypadku Alibaby drwala i złodzieja to wygląda to jeszcze znośnie, ale taki skarb wiedzy cały dzień chodzenia bardzo wysokie straty w dropie najwięcej czego dostajemy to rudy platyny ok 17k

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    co do starych nieopłacalnych przygód to się zgadzam powinny być zmienione dropy co do alibabek drop nowych surowców powinien być mniejszy w większości ale za to powinna być możliwość zdobycia czegoś ekstra i od razu zaznaczę nie o coś typu posiadłość piratów jak teraz ale pokroju lodowej posiadłości i ludzie by się o te przygody bili a nie robili drwala jak już trzeba

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    co do starych nieopłacalnych przygód to się zgadzam powinny być zmienione dropy co do alibabek drop nowych surowców powinien być mniejszy w większości ale za to powinna być możliwość zdobycia czegoś ekstra i od razu zaznaczę nie o coś typu posiadłość piratów jak teraz ale pokroju lodowej posiadłości i ludzie by się o te przygody bili a nie robili drwala jak już trzeba
    W alibabach nawet nie chodzi o nowe surowce... Tylko z drwala dostajesz bodajze 200 zaprawy w slocie + szanse na zlodziei ktorzy ladnie dropia mini zadania. A z takiej lampy oliwnej ktora ma duzo wieksze straty dostajesz ... 50 zaprawy w slocie....
    Temu wiekszosc woli drwali meczyc bo sa latwi w pozyskaniu i dosc oplacalni

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    W alibabach nawet nie chodzi o nowe surowce... Tylko z drwala dostajesz bodajze 200 zaprawy w slocie + szanse na zlodziei ktorzy ladnie dropia mini zadania. A z takiej lampy oliwnej ktora ma duzo wieksze straty dostajesz ... 50 zaprawy w slocie....
    Temu wiekszosc woli drwali meczyc bo sa latwi w pozyskaniu i dosc oplacalni
    raczej wątpię aby ludzie robili alibabki starym wojskiem no ale cóż mogę się mylić te mini zadana to też nie jestem pewien czy to taki aż rarytas by je robić. Faktycznie drwala łatwo dostać i więcej zaprawy (chociaż ja wole na ewent poczekać niż po te 200 zaprawy latać ) dla mnie to i tak mało przekonujący argument by je robić na umór

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    nieweim tak jak Torandos napisał zobacz jakie masz straty w alibaba i skarb wiedzy ile czasu poświęcisz na zrobienie tej przygody a co z niej dostajesz?
    w tym czasie zrobisz kilka drwali.
    To będzie tak jak z ryczącym było, gdzie robiło się tej przygody od zatrzęsienia tylko dlatego że straty były przystępne za fajny drop.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    raczej wątpię aby ludzie robili alibabki starym wojskiem no ale cóż mogę się mylić te mini zadana to też nie jestem pewien czy to taki aż rarytas by je robić. Faktycznie drwala łatwo dostać i więcej zaprawy (chociaż ja wole na ewent poczekać niż po te 200 zaprawy latać ) dla mnie to i tak mało przekonujący argument by je robić na umór
    Starym nie Ale nawet z drwala wyrobisz na produkcje wojska Mini zadania sa banalnie proste a daja od 40k do 115k expa w pare minut wiec jak sie chce szybko expic to warto A w evencie to wole kupic nowe fanty typu specjalisci i budynki niz zaprawe Ale co kto woli

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    nie żartujcie że nie zostało ci prezentów

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    nie żartujcie że nie zostało ci prezentów
    Po kupieniu kwatermistrza, 2 manufek, 15 mlynow, 10 chatek, 3 nowych recept i 2,6k zaprawy owszem nie zostalo prezentow

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    te mini zadana to też nie jestem pewien czy to taki aż rarytas by je robić. Faktycznie drwala łatwo dostać i więcej zaprawy (chociaż ja wole na ewent poczekać niż po te 200 zaprawy latać ) dla mnie to i tak mało przekonujący argument by je robić na umór
    Mini zadania to jakies 30% do nawet 75% expa jaki wbijasz robiac przygody w zaleznosci od tego o ktorych przygodach mowimy. Biorac pod uwage ilosc expa na kolejne levele to jest obecnie najbardziej wartosciowa rzecz jaka wypada z przygod.

    edit: do tego pandy i monety sa obecnie glownym zrodlem SC.

    Powod do robienia drwali na umor jest taki ze a) sa jedynymi nowymi przygodami dostepnymi z poszukiwania przygod (a wiec mozna je zdobywac w ilosci kilka razy wiekszej niz pozostale alibaby) i b) sa na dobra sprawe najtansza z nowych przygod czyli najlepsza metoda alokowania nowych zasobow i czasu pracy drugich koszar.

    Oczywiscie lepiej byloby gdyby byly jakies dobre alternatywy, ale jak widac BB to przerasta skoro z pozniejszych przygod nie dosc ze nie dostajesz tyle dropa ile powinno byc biorac pod uwage straty, to jeszcze ktos celowo zrobil tak, ze odstajemy mniej niz w drwalu.

    Ich game design coraz bardziej przypomina trolling ;p
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 10.01.2016 o 12:05
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ich game design coraz bardziej przypomina trolling ;p
    I to sie nie zmieni, dopoki gracze masowo nie zaczna glosowac "nogami", czyli odchodzic od gry (ryzyko takie, ze wtedy po prostu zwina polskie serwery i tyle).

    Dopoki zostajemy i tylko narzekamy na forum, to po co maja cos zmieniac? :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.