Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 177

Wątek: Problemy po aktualizacji 26 stycznia 2021

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    zrobiłam tak jak BB pokazało w instrukcji - nowy client (9234 kB)w nowym folderze jest - gra nie działa, coś nowego w temacie jest???
    Nie pytam żadnego odpowiedzialnego tylko współgraczy.
    te wszystkie czyszczenia, resety i inne oczywiście tez robiłam.
    Ostatnio edytowane przez zarza11111 ; 29.01.2021 o 12:28

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli ktoś używał wcześniej apki do znajdek to po zrobieniu ww czynności niech ją odpali i wtedy gra ruszy. A przynajmniej powinna.

  3. #123
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    29.01.2021 - Uplay nie działa
    - do supportu nie da się napisać j.w.
    sklep nie działa j.w.
    przy zmianie mapy gra się zawiesza itp
    Pozdrawiam

  4. #124
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    579
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kpina i parodia z graczy, gra nie działa naturalna selekcja graczy postępuje a ci promo na klejki - no wstydu nie mają. Tak irytować graczy
    A gra jak nie działała tak nie działa
    Ale cóż człowiek będzie zdrowszy, jak nie będzie w to grał.

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Kpina i parodia z graczy, gra nie działa naturalna selekcja graczy postępuje a ci promo na klejki - no wstydu nie mają. Tak irytować graczy
    A gra jak nie działała tak nie działa
    Ale cóż człowiek będzie zdrowszy, jak nie będzie w to grał.
    Można się przyzwyczaić do braku gry. Jako, że jestem użytkownikiem Mac - odcięto mnie nagle w grudniu. Pierwsze dni wydawało mi się, ze to duża strata dla mnie. Teraz już się przyzwyczaiłem. Może kiedyś wrócę, jeżeli będzie taka możliwość. Jeżeli grasz na bierząco to żałujesz, po jakimś czasie odpuszczasz, bo wiesz, że na twojej wyspie już ruina.

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez IrosConrad Zobacz posta
    Klient z posta BB_Penelopa nie działał, wyskakiwał program przestał działać. Zamieniłem na ten z cytatu i śmiga, jak na razie, tfu, tfu
    Rzeczywiście plik client.swf z posta BB_Penelopa nie działał tzn gra się nie uruchamiała, podmieniłem plik na ten z linka https://drive.google.com/file/d/1Sg1...4JjpQvzCI/view i gra się ładuje, Dzięki Freha i IrosConrad za poradę

  7. #127
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz racje to co teraz robi BB to kpiny z graczy kto tam teraz pracuje ?

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    prnt.sc/xp0ua6
    wczoraj gitara dzis jak widać kicha.. po ponownym pobraniu The Settlers Online Installer i zainstalowaniu to samo..
    ręce opadają..
    edit:
    nie aktualizowałem z rok flascha ani przeglądarki, specjalnie tylko do tej gry.. do innych celów korzystam z innej przeglądarki...

    forum.thesettlersonline.pl/threads/47681-Problemy-po-aktualizacji-26-stycznia-2021/page7

    drive.google.com/file/d/1Sg1eogDTkYR_ZGC-hTNypBv4JjpQvzCI/view

    Po skorzystaniu z porady powyżej i załadowaniu nowego mniejszego pliku client swf nadal to samo ..ehhh

    jest 29 stycznia 2021 rano około 7.05 czy naprawicie logowanie..? nie moge sie zalogować po tej waszej aktualizacji..
    edit któryś tam z kolei.. mamy 30stycznia 18:16
    nadal nie działa tak jak 26-stego stycznia2021.. na event to dopiero będą pustki.. chyba to ten moment by się pożegnać.. a tu 5 lat zaraz by mineło.. szkoda.. ale nic nie trwa wiecznie.. tylu fajnych ludzi.. wszystkiego dobrego wam życzę Gildii Brokilion i wszystkim graczom settlers...
    to chyba ta chwila by się pożegnać.. Narazie wszystkim

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jakas kpina z tymi patchami. kilkanascie razy juz reinstalowalem klienta i wklejalem ten plik client.swf i dalej nie dziala.

    Z support zlewa sobie sprawe i ciagle odsyla do str penelopy ktora juz czytalem 10 razy!!!

    Czy nie moga tego po prostu naprawic?????

    Ja nie mam zadnych komunikatow ze wystapil blad, po prostu nic sie nie wgrywa. Stworzylem tez dodatkowy folder "Client" i tam tez jest kopia client.swf
    A jak klikam bezpostednio klienta na dysku C to pojawia sie okno ladowania na ok 2-3sek i znika. I tak w kolko od 3 dni...
    ze str www po kliknieciu na Play tez nic sie nie dzieje .

    Tak ponizej wyglada folder gry. Jakies sugestie?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Capture.JPG, 
wyświetleń: 70, 
rozmiar: 65.8 KB, 
ID: 3491.  
    Ostatnio edytowane przez Pomorek ; 30.01.2021 o 22:10

  10. #130
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Pomorek Zobacz posta
    Tak ponizej wyglada folder gry. Jakies sugestie?
    bo masz namieszane bo plik client.swf i client.exe , musi byc w katalogu Client, a nie jak u Ciebie, wszystko w 1 katalogu..



    ================================
    wstaw ten caly katalog w miejsce poprzedniego:

    https://mega.nz/folder/T6JWmLxb#ydiZNIOTcG3URbS2bDA0FQ

    pozdro

    ścieżka do podmiany katalogu:
    c:\Users\twoja-nazwa-kompa(np. Pawel)\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\i tu jest katalog Client

    ..
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 31.01.2021 o 11:57 Powód: połączenie postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.