Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Głosowanie- Nowa oferta w Targowisku Gildi

  1. #1
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia

    Głosowanie- Nowa oferta w Targowisku Gildi

    Zaś śmiech na sali mnie ogarnia, o ile pierwsze 3 przedmioty (1 z 3 będzie dostępny) to jeszcze fajna sprawa o tyle premie i uzupełnienia to totalne nie porozumienie! Kto za geniusz to wymyślił !?
    Szkoda, że nie można kupić 3szt. tylko 1szt. przedmiotu z pierwszej części głosowania. Zaś 1minuta zabawy i po frajdzie

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy ja wiem czy takie nieporozumienie? a co bys chciał za monety gildii? np:
    Nazwa: Inspirująca przemowa (brak ograniczeń zakupu)
    Rodzaj: Premia
    Opis: Premia obszarowa, zwiększająca produkcję miejsc pracy do 300% na 12 godzin.
    Cena: 2750 Monet gildii

    w tej chwili kosztuje przykladowo 695 klejek,

    Jak dadza mozliwosc kupienia 10 mlynow za MG to zaraz ktos napisze ze nieporozumienie, ze powinno byc 20.

    Ogółem uważam ze na pierwszy rzut oka wcale nie najgorsze te premie mogą być. Przecież i tak myśl, że ponad 50% graczy kisi MG na koniec świata czekając zamiast wykorzystywac.

  3. #3
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    z drugiej czesci pudełka najlepsza opcja
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na plus że dosyć szybko pojawiła się kolejna propozycja zmian w ofercie gdy rynek nadal jest zalany monetami.

    Pierwsza część oferty mnie się bardzo podoba, choć bym chciała przynajmniej 2 z nich wybrać, a najlepiej gdyby się wszystko pojawiło, bo sama generała nie potrzebuję, ale wiele ludzi pewnie chętnie by go kupiło, co by oznaczało znaczne oczyszczenie magazynów z monet.

    Szkoda że robią tak niskie ceny i limit jednej sztuki. Dali by jako cenę dziesięciokrotność ceny w klejnotach i wyższy limit to przynajmniej wartość monet gildii by wzrosła.

    Natomiast z drugiej części nic mnie nie zainteresowało. Jest bez sensu że wymusza się pełne głosowanie, nie mogłam przejść dalej nie zaznaczając niczego, lepiej żeby było mniej głosów, ale żeby wyniki odzwierciedlały zainteresowanie potencjalnych "klientów".


    Cytat Zamieszczone przez PawelTel Zobacz posta
    ponad 50% graczy kisi MG na koniec świata czekając zamiast wykorzystywac.
    Ja jestem jedną z takich osób, ale powiem tak, kiszę nie po to żeby na durnoty wydawać. Za dużo wysiłku wkładam na zbieranie monet, żeby je przejadać, liczę że pojawi się ciekawa oferta, a wtedy nie będę musiała czekać z zakupami.
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 16.05.2014 o 18:19

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pamietam jak sie na perm slot zbieralo 10,5k mg ^^
    To byly czasy gdy nie bylo minutowej zabawy

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też to pamiętam, ale wtedy to człowiek z przyjemnością zadania robił, bo wiedział że warto.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Teraz ponad 22k odlozone bez handlu...
    Nim gienek (najdrozsza opcja) wejdzie to pewnie ze 24-25k bedzie nim wyjdzie to znowu dobije sie do 20k spokojnie....

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A jak zagłosować?
    Wiem wyskakuje okienko, ale mnie podczas logowania program do blokowania reklam zablokował treść tego okienka i kliknąłem krzyżyk (tylko to mogłem) a teraz już nie chce wyskoczyć a programik wyłączyłem. Istnieje jakaś strona do głosowania? nawet cache wyczyściłem i nic...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wyskoczy jeszcze raz jak nie głosowałeś.
    Poczekaj z tym do jutra.
    I dobra rada, nie używaj Adblock Plus na settlersach czy innych grach,
    ponieważ może ten program zablokować niektóre grafiki.
    Ja bynajmniej tak zrobiłem i żyje mi się lepiej na settlersach

  10. #10
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Ja wybrałem szkółkę w pierwszym, w drugiej kategorii nic za bardzo ciekawego tym bardziej, że mam mało monet i zbieram dopiero na pływający domek osobiście zdecydowanie bardziej interesują mnie budowle i surowce niż bonusy czasowe.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.