Zobacz wyniki ankiety: Czy autor wątku powinien mieć możliwość kasowania postów w temacie który założył?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    4 19.05%
  • nie

    9 42.86%
  • nie mam zdania

    1 4.76%
  • obok "Zgłoś nadużycie" powinien znajdować się przycisk "Zgłoś niezgodność z tematem wątku"

    6 28.57%
  • nie, bo moderator forum nie miałby co robić

    1 4.76%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Moderacja postów przez autora wątku

  1. #1
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Moderacja postów przez autora wątku

    Jestem "aktywnym" użytkownikiem forum od niedawna, wcześniej określiłabym siebie jako użytkownika biernego (czyli takiego, co tylko czyta).

    Jest jednak coś co mnie tu trochę denerwuje... mianowicie nie mogę kasować postów w wątkach, które tworzę.
    Mogę kasować wyłącznie swoje posty, nie mogę nic zrobić z postami graczy(postami, które nie są związane z tematem wątku).

    Mam dopiero jeden wątek , (ten będzie drugi :P) ale wyobrażam sobie, jak to musi być denerwujące dla kogoś, kto założył kilkanaście/kilkadziesiąt wątków.

    Uważam, że przydałoby się parę zmian

    Zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od tego są moderatorzy , ale nie jestem pewny , może się mylę

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Od tego są moderatorzy , ale nie jestem pewny , może się mylę
    po to dodałam ankietę :P

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obecne oprogramowanie forum nie umożliwia takiego rozwiązania (kasowanie postów w wątku, którego jest się autorem).
    Na chwilę obecną można jedynie zgłosić nieodpowiednie posty za pomocą opcji "Raportuj zły post".

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w ten sposób każdy kto miałby inne zdanie niż autor wątku mógłby się z nim pożegnać, bo jego posty byłyby szybciutko kasowane.
    przepraszam autorko, że nie na temat, ale ja bym wolał dostać info na priv - za każdym razem jak usuwany jest mój post na forum, dlaczego i przez kogo został usunięty. Bo jedyne co widzę to dziury.

  6. #6
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    w ten sposób każdy kto miałby inne zdanie niż autor wątku mógłby się z nim pożegnać, bo jego posty byłyby szybciutko kasowane.
    przepraszam autorko, że nie na temat, ale ja bym wolał dostać info na priv - za każdym razem jak usuwany jest mój post na forum, dlaczego i przez kogo został usunięty. Bo jedyne co widzę to dziury.
    Nie chodzi mi o różnicę zdań. Przykład: zakładasz wątek na jakiś temat i robi się z tego wątek na zupełnie inny temat. Albo wręcz offtopic.

  7. #7
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Obecne oprogramowanie forum nie umożliwia takiego rozwiązania (kasowanie postów w wątku, którego jest się autorem).
    Na chwilę obecną można jedynie zgłosić nieodpowiednie posty za pomocą opcji "Raportuj zły post".
    Na forum Traviana jest to możliwe, ale nie na forum TSO. Nie można przecież pchać się w kompetencję Moderatorów

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez dykteryjka Zobacz posta
    Na forum Traviana jest to możliwe, ale nie na forum TSO. Nie można przecież pchać się w kompetencję Moderatorów
    Ale ty masz kolego problem... na mało którym forum jest taka możliwość.

    Topic
    Nie wydaje mi sie to dobrym pomyslem

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawa jest dyskusyjna , bo w sumie osoba która zakłada wątek mogłaby usuwać niewygodne dla siebie wpisy , więc może jednak tak zostawić , no chyba że to wpisy obrażliwe , wulgarne , złośliwe itp. ale nad tym powinni czuwać moderatorzy
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 06.02.2014 o 20:03

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zawsze można zgłosić do moderatora że post jest nie na temat, co jest sprzeczne z regulaminem, robienie osobnych przycisków jest zbędne, do tego wystarczy ten który jest "raportuj zły post".

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.