Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nie wystawiłem konta na sprzedaż

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nie wystawiłem konta na sprzedaż

    ktoś zrobił zdęcie i wystawił moje konto na allegro i zablokowano mi konto pisałem w pomocy i dostałem odpowiedz że konta nie można przywrócić bo został naruszony regulamin ale ja nie miałem z tym nic wspólnego ja żadnego regulaminu nie naruszyłem proszę o pomoc w przywróceniu konta ja mam 68 poziom i gram 6 lat nigdy bym nie wystawił konta na sprzedasz a na pewno nie podpisanego swoim nikem POMOCY

  2. #2
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    sorki, nie mozesz grac 6 lat na koncie bo widac zes dolaczyl w 2016r, chyba ze piszesz o drugim koncie, a to podlega permowi z racji przepisow o multikoncie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przepraszam zle się wyraziłem w tym opisie bo to piszę nie z drugiego konta tylko z kont kolegi z pracy a chodzi o konto damian290 które zostało zablokowane zle sformułowane opis bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu konta

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    sorki, nie mozesz grac 6 lat na koncie bo widac zes dolaczyl w 2016r,
    A ta data nie dotyczy pierwszego logowania do forum?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.