Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Znajomi z różnych serwerów

  1. #1
    teno6

    Znajomi z różnych serwerów

    Dałoby radę zrobić coś takiego żeby można był zapraszać znajomych z innego serwera a nie tylko z tego w którym się jest? Było by to np. dla mnie bardzo przydatne. Stworzyliście taką grę więc taka opcja to chyba nie problem? W końcu to jest jedna ta sama gra. Zapewne nie jestem jedyną osobą która była by za tym.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesteś jedyną osobą. Nie będzie czegoś takiego, bo serwery są niezależne.

    Jak to sobie wyobrażasz? Nie będziesz mógł wejść na jego wyspę, nie będzie i nie powinno być możliwości wspólnego czatu [np. ktoś z Nowej Ziemi się spyta po ile chodzą kusze, ktoś z nowego serwera powie 3 monety, bo to towar deficytowy]. Skoro to już mamy z głowy, to pozostaje jedynie szept - co jest zbędnym dodatkiem i może tylko mylić graczy.

  3. #3
    teno6
    nie przekonała mnie ta odpowiedź... przecież osoba z tego samego serwera tak samo może powiedzieć że za tyle może sprzedać kusze to już zależy od gracza za ile chce kupić czy sprzedać towar. ja bym po prostu chciał kupić coś od osoby z innego serwera a nie mogę i to jest bez sensu. szept nie jest mi do niczego potrzebny bo nim nic nie załatwię tylko porozmawiam. Także proszę o konkretne argumenty dlaczego tego nie może być?

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    każda kraina ma swoja gospodarkę, i połączenie by poważnie ją zakłóciło. Wyobraźmy sobie ze powstaje nowy serwer i osoby z rozwiniętego serwera pompują masę surowców do nowo powstałego, do znajomych (czytaj multikont), i w ten oto sposób jakakolwiek świeżość, wspolny start od 0 jest całkowicie zakłócony.

  5. #5
    teno6
    ehh szkoda... dzieki uwagę

  6. #6
    teno6
    dzięki za uwagę

  7. #7
    teno6
    męczy mnie to nadal... forum jest przygotowany tak aby gracze ze wszystkich serwerów mogli z niego korzystać wspólnie ale znajomych już nie można mieć ze wszystkich mmm... bez sens

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Poczekaj aż otworzą nowy serwer i tam się, wraz ze znajomymi, przenieś. Wszyscy od zera - masz równe szanse

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    mógłby ktoś mnie przenieść na inny serwer? mam tan znajomego i chce z nim grać i sie wymieniać a gra mi tego nie umożliwia

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    ależ umożliwia - załóż sobie tam nowe konto

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.