Zamknięty wątek
Strona 2 z 37 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 368

Wątek: Dyskusja - Zadanie kryzysowe - Powrót wielkiego zła

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Kosix777
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak dla mnie 56-65 powinien mieć opactwo jako nagrode

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Super , ze kryzys powrócił
    I nagrody bardzo zacne ...
    4,5 k gwiezdnych i 1,9k kleju - prawie , ze na miesięczną premkę będzie
    chętnie upłynnię troche zapasów z magazynu w zamian za taki zastrzyk ^^
    oczywiście zaraz się znajdzie grono malkontentów , którzy będą narzekać
    a to na nagrody albo na jakiś ciąg zadań
    zamiast być zadowolonym z przerywnika monotonii
    ale Polska to bardzo dziwny kraj jak to mawiał Zulu Gula
    i nigdy każdemu nie dogodzisz

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    jak przeczytałem na FB kryzys wraca to aż się ździwiłem, oczywiście Lord Tobie może i warto bić się o takie nagrody ale lvl 56-65 to kpina z nagród.
    Wszystko zależy co BB ma na myśli kryzys i co się z tym wiąże.
    Dobrze że posłuchali i wracają zadania ale jak pisali wcześniej zero w tym jak zawsze logiki.
    + za powrót zadania
    - za brak logicznego ponownie myślenia.

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LordCrucader Zobacz posta
    zamiast być zadowolonym z przerywnika monotonii
    Jesli męczy Cie monotonia to mozesz np. wylaczyc gre i wlaczyc inna, albo zajac sie czyms produktywnym. Nie ma obowiazku siedzenia online na TSO i dręczenia się do tego stopnia, ze bezmyslnie i z pocalowaniem reki przyjmie sie kazda nowosc rzucona w naszym kierunku, tylko dlatego, ze jest nowa.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wolałbym manufkę. od zawsze powtarzam, te budynki które nie są dostępne na handlu mają większą wartość.
    "Everybody lies"

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Logika jest taka, ze jak ktos kiedys ustalil arbitralnie, ze mlyn wodny jest drozszy od manufaktury to sie tego trzymaja, niezaleznie od tego jak malo w tym sensu.
    Akurat to rozumiem (uciekając od szczegółów, czyli klejkowych cen, bo to inna i długa dyskusja), tylko niezrozumiałe jest dla mnie różnicowanie nagród między poziomami. W teorii każdy ma się napocić, żeby łańcuch skończyć, więc czemu taki 37 lvl ma mieć gorszą/inną nagrodę od 67, który choć wyda więcej i trudniejsze będzie mieć zadania, to i tak mniej swój nakład odczuje.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sendar Zobacz posta
    Awięc czemu taki 37 lvl ma mieć gorszą/inną nagrodę od 67
    z wielką chęcią oddam ci 2 ulepszone chatki za manufakturę, o ile sprawisz że będzie zdatna do handlu
    "Everybody lies"

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    wolałbym manufkę. od zawsze powtarzam, te budynki które nie są dostępne na handlu mają większą wartość.
    no tak to powtarzaj dalej co ty wolisz, ich to malo obchodzi twoja jednostka

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wg mnie trochę nie fair jest nagroda z przedziału poziomów 36-45, a mianowicie manufaktura, tyle, rozpisywał się nie będe.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    z wielką chęcią oddam ci 2 ulepszone chatki za manufakturę, o ile sprawisz że będzie zdatna do handlu
    byś serwer jeszcze musiał zmienić tu już mi nie chodzi o manu, pisałem tylko, że prędzej bym miał motywację, gdyby to była nagroda, a to co wyżej napisałem, to uwaga ogólna; z resztą wsio co tu napisałem ma taki charakter, bo i tak te zadania wyklepie, tylko daje upust swej irytacji, że fajny pomysł (powrót kryzysowych) jest niszczony przez średni dobór nagród, i nie mówię tu o jakimś wypasie, tylko o czymś co jest albo na handlu niedostępne, albo mimo takiej dostępności jest rarytasem; do przykładu z różnicowaniem nagród od lvl - pal licho manu, ale np taki zwykły i ulepszony młyn dla różnych poziomów to moim zdaniem niesprawiedliwość z krzywdą dla niższych lvl, powód powyżej, i tyle tu dziś ode mnie, miłej walki z kryzysem osadnicy

Zamknięty wątek
Strona 2 z 37 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.