Zamknięty wątek
Strona 6 z 34 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 334

Wątek: Zmiany w grze - 24.01.2017 - Opinie

  1. #51
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    "Obozy PvP nie mogą zmieniać oddziałów podczas ataku." - brawo za ogar, w tysiącach mogę zliczyć armię, która mi padła w pvp w momencie wyjścia z ekspedycji lub zminimalizowania okna przeglądarki, z racji na zmianę oddziałów podczas ataku. Mam nadzieję, że to w końcu zacznie funkcjonować i uda mi się dobić te 5 ostatnich leveli w PVP

  2. #52
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zmiany brzmią dobrze, jak bedzie to sie zobaczy po konserwie
    Najbardziej cieszy chyba grupowanie przygód i szybsze buffowanie

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli BB_Penelopa podaje w:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...%85teczny-2016
    informację:
    "Arktyczna kopalnia żelaza
    Opis: Arktyczna kopalnia żelaza produkuje rudę żelaza w tym samym tempie jak kopalnia żelaza o poziomie 5
    Ulepszenia: Nie może zostać ulepszona
    Powrót: Wyczerpana, gdy depozyt jest pusty, po wyczerpaniu przepada"

    a otrzymana w kalendarzu kopalnia po zbudowaniu w opisie ma informację:


    Dodatkowo pojawia się charakterystyczna ikona budynku wracającego do gwiazdy po zburzeniu:


    To grając w tą grę jakiś czas mogę przypuszczać że:
    1- błąd jest w tłumaczeniu... które wykonała prawdopodobnie jedna osoba?
    2- pomyliło się kilku programistów, osoby odpowiedzialne za serwer testowy, za zmiany. Całe BB się pomyliło a BB_Penelopa dobrze napisała?

  4. #54
    Elelkal_
    BB_Penelopa dobrze napisała bo z pewnością gracze mieli otrzymać zwykłą zawalającą się kopalnię. Przyczyna jest pewnie inna. Zapewne w kodzie ta kopalnia "dostała" cechę jaką posiadają wspaniałe rezydencje itp.(ta żółta) obwódka.Cóż, pomyłka/niedopatrzenie, zdarza się ale od tego mamy testowy, żeby takie rzeczy wykrywać, a nie był to błąd, który łatwo przeoczyć, zwłaszcza dla osób, które korzystały z arktycznych i wiedzą, że zawsze się zawalają.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Plusy Arktycznych Kopalni nie polegają na tym, że nie zabierają surowców podczas budowy, ale przede wszystkim, że można bodajże w ciągu 7 min zbudować ich 20!

    Skoro dotychczas w grze był budynek:


    I są budynki, które po wyburzeniu wracają do Menu Gwiazdy:

    i wiele innych

    To ikona budynku Arktycznej kopalni żelaza dostępnej w kalendarzu eventowym trafiła do osobnego okna budynków i zmieniła się po zbudowaniu na:

    PRZYPADKOWO?

    Błagam...
    Ostatnio edytowane przez Mikroclimat ; 18.01.2017 o 01:07

  6. #56
    Elelkal_
    Nie, bo taką obwódkę mają budynki, które wracają do gwiazdy. Fakt, że w gwieździe arktyczna zwykła i ta druga były w osobnych slotach(jednak wygląd nadal ten sam miały) świadczy o tym, że ta obwódka automatycznie umieszcza obiekt w oddzielnym slocie.

  7. #57
    Osadnik Awatar Maniak_91
    Dołączył
    17.12.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jakież to niecne intencje przyświecały BB w DANIU zbugowanego budynku, żeby potem ten bug usunąć?
    Myślę, że za jakiś czas zobaczymy w kufrze budynek spełniający takie same funkcje jakie obecnie spełnia TA ZBUGOWANA kopalnia, jednak o innym wyglądzie i nazwie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.01.2017 o 21:26

  8. #58
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może się ona pojawić w sklepie, lub w jakimś evencie tylko niech to będzie opisane w pamiętniku że taka kopalnia istnieje. Żeby każdy miał wiedzę że kopalnia o takiej funkcjonalności istnieje. Bo teraz to wyszło przypadkiem i rozeszło się pocztą pantoflową. Większość nieświadomie swoje kopalnie sprzedało bo nie znało różnicy co wykorzystali ci co teraz mają ból 4 liter.

  9. #59
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Przyczyna jest pewnie inna. Zapewne w kodzie ta kopalnia "dostała" cechę jaką posiadają wspaniałe rezydencje itp.(ta żółta) obwódka.
    Kodowane cechy budynkow to jedno (i do tego nas juz zdazyli przyzwyczaic, np poprzez bledy powodujace klasyfikowanie generalow jako budynki i zabieranie przez nich patentow budowlanych), grafika raczej nie jest generowana dynamicznie tylko rysowana przez kogos.

    Sprawa ewidentnie smierdzi
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Nie podoba mi się to, że po wyburzeniu będzie się tracić arktyczne kopalnie. Swego czasu bywały drogie i szkoda je tak tracić.

Zamknięty wątek
Strona 6 z 34 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.