Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Ali Baba i Skarb Mądrości (z Nusalą) +2x Grad Strzał

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    faktycznie, blok w G3 znacznie przyspiesza prace serca

  2. #12
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    Igor, brakuje mi tutaj bloku w G1, a konkretnie zablokowania obozu nr 5. Ten blok daje oszczędność ok 70 KZ i 60 Ry, a to już całkiem sporo - tracimy w zamian 16 rekrutów.
    Niestety, nie mam czasu, by robić screeny (i nie wiem, jak to wyglądałoby ... ), ale tak pokrótce, bo bloki są bardzo proste (może sam zrobisz screeny )
    Lecisz po kolei obozy 1,2,3,4.
    Następnie blok na B i niszczysz obóz 7. Do bloku potrzebnych jest 6 gienków, ale bez tawernianych -to b. ważne. Tych sześciu musisz koniecznie postawić na górze wyspy, powyżej tego obozu, który na pierwszym screenie oznaczyłeś jako 1 (Manfred). Z wysłaniem ataku nie ma już problemu, tam jest chyba 11-12 chorągiewek róznicy pomiędzy pierwszym blokującym a atakującym obóz 7.
    Po zniszczeniu obozu 7 atakujemy obóz 6 z blokami na obozy 5 i A.
    Heniu i Prokop (tak łatwiej mi to opisać) stoją tam gdzie stoją. Obok nich jest dokładnie 5 miejsc, z których ataki na obóz 5 pójdą "dołem" wyspy. I tu musi stanąć 5 tawernianych. Wysyłasz ich na obóz 5, a po bodajże 11-12 chorągiewkach blok na A i atak na 6.
    Wiem, ze w dalszych strefach używasz tawernianych, ale po likwidacji G1 zostanie Ci dwóch i oni wystarczą. Tych, których tam puszczasz w spamach można zastąpić innymi (i dać ich 2x więcej).
    Sprawdzone, ja tracę ok 250 rycerzy.
    Hej. Nie ukrywam ,że jak większość facetów jestem wzrokowcem i musiałbym to zobaczyć na skrinach, bo jakoś na razie ciężko mi sobie to wyobrazić ale przeanalizuje i zobaczę czy da się coś z tym zrobić.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Hej. Nie ukrywam ,że jak większość facetów jestem wzrokowcem i musiałbym to zobaczyć na skrinach, bo jakoś na razie ciężko mi sobie to wyobrazić ale przeanalizuje i zobaczę czy da się coś z tym zrobić.
    tu masz wszystko już zrobione http://settlersonlinemaps.com/aventu...&LangCode=5#12

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    B.dobry poradnik... bloki wchodzą bez problemu.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Super gratuluje. Jedną rzecz jaką zauważyłem to skład obozu 21 przywódcy bandytów jest inny od podanego, ale to szczegół. Tak trzymaj i pisz nowe poradniki.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    3 x zrobilam przygode, 3 razy wszytko wyszlo idelanie, gratuluje poradnika dzieki i czekam na wiecej
    Dla mnie przygoda wrocila do lask

  7. #17
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    bardzo lubię ten poradnik. Tylko muszę zastępować conajmniej 2 z 3 1r kz-tami (w przypadku tch dwóch bloków 3*1r) bo mi drugi major nie nadąża) ale to kwestia jakiś lagów u mnie skoro wszystkim bloki wchodzą. Dzięki za udostępnienie

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Tylko muszę zastępować conajmniej 2 z 3 1r kz-tami (w przypadku tch dwóch bloków 3*1r) bo mi drugi major nie nadąża) ale to kwestia jakiś lagów u mnie skoro wszystkim bloki wchodzą. Dzięki za udostępnienie
    a w jakim celu to robisz ?
    przecież gienek z 1r walczy tyle samo czasu co z 1 kz

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    za każdym razem jak miałam 3*1r to mi drugi major był przechwytywany. Jak wstawiam 1 kz to majorek idzie swobodnie i jeszcze jest chwilka luzu. Nie wiem dlaczego tak mam, ale dla swojego spokoju i czasu daje kz

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Niezbadane sa tajemnice bledow BB

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.