Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2022 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam jestem wręcz wdzięczna Herhorowi, dzięki niemu przestałam pisać na czatach i mam święty spokój
    I z tego co widzę, nie tylko mnie zachęcił do takiego działania ... kiedyś tętniące życiem G1 przestało istnieć ... brawo Herhor

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Przy takich kosztach i czasie produkcji fabryka cukierków to żal

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czemu u mnie była zablokowana zoe ? i nie tylko u mnie ludzie na różnych lvl mieli poblokowana a inni nie ?

  4. #64
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Tegoroczne Wydarzenie Wielkanocne dobiegło do końca. Czy udało Wam się zebrać wystarczająco dużo Pisanek w Paski, aby zdobyć u Kupca w grze przedmioty, na których najbardziej Wam zależało?

    Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat tegorocznego Wydarzenia Wielkanocnego! Podzielcie się swoimi przemyśleniami z nami i resztą społeczności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    mo przeciez masz non stop opinie na biezaco co do tego wydarzenia .... bubel z zoe z ktorym nic nie robicie ... po drugie event kopiuj wklej jak zawsze ... plus domek plus bezndziejny general itp nic nowego ....wszystk ona jedno kopyto

  6. #66
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    Ja tam jestem wręcz wdzięczna Herhorowi, dzięki niemu przestałam pisać na czatach i mam święty spokój
    I z tego co widzę, nie tylko mnie zachęcił do takiego działania ... kiedyś tętniące życiem G1 przestało istnieć ... brawo Herhor
    Kochajcie swoje wpisy...tak szybko odchodzą...

  7. #67
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    „- Mówimy, jak zawsze różnymi językami – powiedział Woland. – Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda?”

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jery75 Zobacz posta
    Kochajcie swoje wpisy...tak szybko odchodzą...
    Cytat Zamieszczone przez jery75 Zobacz posta
    „- Mówimy, jak zawsze różnymi językami – powiedział Woland. – Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda?”
    I klasyk ...
    "Kto się złym czuje, tego zarzut wzruszy;
    Cienia się swego boi hipokryta,
    Gdy go wewnętrzne przeświadczenie głuszy;
    Ubezpieczona w niewinności swojej,
    Prawdziwa cnota krytyk się nie boi."

  9. #69
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak udało mi się zebrać wystarczającą ilość pisanek na to co chciałam kupić. Tylko co z tego, skoro tego nie mogłam zrobić? Chodzi oczywiście o zablokowaną Zoe - w zasadzie jedyne wartościowe coś. Oczywiście wydarzenie się skończyło, to sprawa (tak jak z cudownym zimowym domem mieszkalnym podczas ostatniego zimowego wydarzenia) została zamieciona pod dywan.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    A mnie osobiście te kłódki pojawiające się z każdym eventem coraz częściej bardzo się podobają - nie gnam aby zdobyć surowiec eventowy bo po co?, spokojnie sobie szlifuje lvl, a to co się podczas eventu pojawia to i tak już mamy więc czy będzie o jedno więcej czy mniej to i tak już mamy) Szkoda tylko, że w tym evencie był exp x2 tylko, wolałbym jak wpadało z węża 5kk i lvl raz dwa wpadał)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.