Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 227

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Letnie 2022 - Dyskusja

  1. #211
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez broda102 Zobacz posta
    Poprawcie tę frekwencję, bo nie ma się komu chwalić statystykami ...

    Że też Ci się chce prowadzić takie statystyki...

  2. #212
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pendrajff Zobacz posta
    BB_Penelopa

    Nazwa: Szczęśliwy odkrywca (Nie można handlować, nie można podarować)
    Typ: Specjalista
    Opis: Ekskluzywny odkrywca związany z letnim wydarzeniem, 3x szybszy niż odkrywcy z tawerny, ma szansę znaleźć dodatkowe premie
    Cena: 1x 2.499 Futbolówek | Na Event

    jest zablokowany jak Zoe w poprzednim evencie, kiedy naprawicie blad? ukrasc paczki kupione za zaproponowana przez was cene umieliscie z gwiazdy a z tym nic nie robicie!
    Witaj,

    jeżeli Szczęśliwy Odkrywca jest w Twoim Sklepie zablokowany, oznacza to, że osiągnąłeś limit.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #213
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj,

    jeżeli Szczęśliwy Odkrywca jest w Twoim Sklepie zablokowany, oznacza to, że osiągnąłeś limit.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

    jak mogłem osiągnąć limit skoro w tym evencie go jeszcze nie kupilem bo od startu eventu był zablokowany? dla przykładu generał sylvana też jest 1x na event i nie ma blokady.

  4. #214
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pendrajff Zobacz posta
    jak mogłem osiągnąć limit skoro w tym evencie go jeszcze nie kupilem bo od startu eventu był zablokowany? dla przykładu generał sylvana też jest 1x na event i nie ma blokady.
    BB ma do dyspozycji 2 odpowiedzi:

    1. Przyznać się do błędu, obiecać jego naprawienie i późniejsze nie zrobienie z tym nic.
    2. Iść w zaparte i udawać, że "tak miało być".

    Obie odpowiedzi są raczej słabe, ale wybierając opcję nr 2 unika się zadawania pytań w stylu: "kiedy w końcu naprawicie ten błąd", skoro błędu nie ma

    Tak swoją drogą u mnie przed konserwą była kłódka na odkrywcy, po konserwie kłódka zniknęła...

  5. #215
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Być może chodzi tu o to, że można kupić tylko jednego Szczęśliwego w ogóle. Jeśli kupiłeś go w którymś z poprzednich eventów futbolowych to już więcej nie kupisz go, ani w tym roku, ani w żadnych z nadchodzących evetów (futbolowych). Tak ja to rozumiem. Kiedyś było podobnie z jakimiś paczkami.

  6. #216
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    kupilem juz ktoregos z kolei i nie byl zablokowany

  7. #217
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Być może chodzi tu o to, że można kupić tylko jednego Szczęśliwego w ogóle. Jeśli kupiłeś go w którymś z poprzednich eventów futbolowych to już więcej nie kupisz go, ani w tym roku, ani w żadnych z nadchodzących evetów (futbolowych). Tak ja to rozumiem. Kiedyś było podobnie z jakimiś paczkami.
    Zwróć uwagę, że dopisek "Na event" znajduje się obok innych specjalistów, którzy nie są zablokowani i można ich spokojnie kupić. Gdyby chodziło o opcję kupna w ogóle, dopisek brzmiałby "Na gracza" (czy jakoś tak )
    A było podobnie już nie raz, nie dwa, bo to nie pierwszy przypadek kiedy BB "daje ciała" i nie potrafi dostosować oferty w grze do pamiętnika, lub odwrotnie.

  8. #218
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    sprawe zgłosiłem formularzem bo BB_Penelopa po pierwsze nie umie czytać ze zrozumieniem, po drugie pomóc też nie umie, tylko pisać głupoty.
    Ostatnio edytowane przez pendrajff ; 03.07.2022 o 20:23

  9. #219
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Sprawa jest dziecinnie prosta w tej chwili można mieć maksymalnie 15 szczęśliwych odkrywców. Przed evnetem miałem możliwość zakupu 1 szczęśliwego odkrywce za klejnoty w zakładce czarny rynek kupiłem za piłki 1 szczęśliwego w event i nie mogę już kupić tego za klejnoty.
    Naprawienie tego błędu polega na znalezieniu miejsca w kodzie gry gdzie jest liczba 15 przy szczęśliwym odkrywcy i zmiana na 16 bo limit w evencie pozwala na zakup jeżeli się miało mniej niż 15 szczęśliwych.

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1665267

  10. #220
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    wszystko jest proste , ale to trzeba umiec... paczki za ryby w ciagu jednego dnia naprawili, bo te nblad by ich sporo kosztowal , natomiast klodka na zoe? do dzis nic nie zrobili i t oolewaja....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.