Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Latarniany błąd.

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Tez tak raz mialam, dwie nagrody przy trzech latarniach, i zalozylam, ze dwie nagrody sie automatycznie zsumowaly.
    Problem polega na tym, ze wg wiki jedyna nagroda z klejnotami, to 20 klejnotow, a nie 10...

    Wiec wyjasnienie by sie jednak przydalo.
    3 latarnie = 3 nagrody = 3 ikonki z nagrodami.

    Niestety, czasem pojawiają się problemy z poprawnym wyświetlaniem, jednak zawsze gracze otrzymują poprawną ilość nagród. W sytuacji, gdy liczba prezentów się nie zgadza, najlepiej napisać do Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    3 latarnie = 3 nagrody = 3 ikonki z nagrodami.

    Niestety, czasem pojawiają się problemy z poprawnym wyświetlaniem, jednak zawsze gracze otrzymują poprawną ilość nagród. W sytuacji, gdy liczba prezentów się nie zgadza, najlepiej napisać do Supportu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Podsumowujac:
    1. Przed otwarciem skrzyni widmowej, robimy screena wszystkiego, co z niej moze wpasc.
    2. Jesli ilosc nagrod w skrzyni jest mniejsza niz ilosc latarni na wyspie, sprawdzamy na screenie, co zmienilo poziom.
    3. Jak sie cos nie zgadza, to piszemy do suportu.
    Ostatnio edytowane przez Ranhea ; 03.12.2019 o 14:08

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tomard Zobacz posta
    Ty przynajmniej coś dostajesz. Ja tydzień temu zrobiłem zadanie, ruszyło odliczanie do następnego, dobiegło do końca a po statku widmo ani śladu. Ani zadania, ani odliczania, ani statku, ani nagrody. Niepojęte to jest ile ostatnimi czasy zaczęło mnożyć się tych błędów. A bb nic sobie z tego nie robi. "Problem jest im znany i nad nim pracują" - formułka z odpowiedzią na wszystko.
    Podpinam się do pytania Do latarni ostatnio mi jeszcze choinka dołączyła. Do tej pory statek odblokowywał się po 12h do 36h. Choinka już w stanie zawieszania 48h

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Podsumowujac:
    1. Przed otwarciem skrzyni widmowej, robimy screena wszystkiego, co z niej moze wpasc.
    2. Jesli ilosc nagrod w skrzyni jest mniejsza niz ilosc latarni na wyspie, sprawdzamy na screenie, co zmienilo poziom.
    3. Jak sie cos nie zgadza, to piszemy do suportu.
    Piszemy i piszemy i piszemy ...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    a mi dziś zniknęły zadania z choinką jak i latarnią xD
    generalnie wszystko pod kontrolą xD

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie z choinką wróciło, a okręt widmo gdzieś zaginął... miał się pojawić chyba 2 dni temu i do tej pory nie wypłynął.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie zamiast pojawić się fanty z choinki i latarnii wszystko zniknęło, support odpowiedział na odczep się i zamknął zgłoszenie. Wszystko pojawiło się z powrotem, jak wyciągnęłam uroczy ogród z gwiazdy i postawiłam na wyspie. Potrzebny mi ten ogród jak świni siodło, ale musi stać.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Magdina Zobacz posta
    U mnie zamiast pojawić się fanty z choinki i latarnii wszystko zniknęło, support odpowiedział na odczep się i zamknął zgłoszenie. Wszystko pojawiło się z powrotem, jak wyciągnęłam uroczy ogród z gwiazdy i postawiłam na wyspie. Potrzebny mi ten ogród jak świni siodło, ale musi stać.

    jak wpadlas na to, ze to akurat ogrod unormuje sytuacje??

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    jak wpadlas na to, ze to akurat ogrod unormuje sytuacje??
    zgadywałam, najpierw ściągnęłam z wyspy choinkę i latarnie i postawiłam ponownie, myśląc, że zegar się włączy, ale nie zadziałało, więc posłałam zgłoszenie do supportu. Aczkolwiek zanim dostałam od nich potwierdzenie, to stwierdziłam, że spróbuję postawić ogród. Jak postawiłam to statek widmo się pojawił i prezent na choince też. Pomysł wynikał trochę z moich obserwacji. Np mam geologów wyszkolonych na szukanie szybkich złóż miedzi i przynoszenie z szukaniem odrobiny miedzi. Te szybkie złoża znajdują tylko, jak znajdują tę odrobinę miedzi. Wygląda to tak, jakby zamiast każdy bonus osobno generować randomowo, wszystkie są generowane przez jeden proces i ten process chyba ma zawiechy

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tym razem znowu mi wszystko zniknęło i nie chce wrócić żadnym sposobem.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.