Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: KONSERWA - zaczyna się w poniedziałek a kiedy się skończy.. no cóż BB też nie wie

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    KONSERWA - zaczyna się w poniedziałek a kiedy się skończy.. no cóż BB też nie wie

    Czyli dziś się zaczyna o 19.50. Zalogowani mogą grać, ale czy jutrzejsza przerwa tez będzie, bo ja obawiam się, że zostanie pobity rekord guinessa NAJDŁUŻSZA KONSERWA ŚWIATA!!!!!!!

  2. #2
    antykacolin
    ostatnio takich problemow jest na pęczki,np problemy z czatem, utrata połaczenia z serwerem itd itp. no ale dzisiaj to totalne przegięcie jak mozna tak olewać graczy,przerwa miała byc 8 a nie dzisiaj, za co ludzie w bb biora wypłaty?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    taaaaaa !!
    najdłuższa a jaka wstrętna że nie da się jej przełknąć
    to już naprawdę jest ponad wszelką miarę
    bo że normalnie robią se jaja z ludzi to już przywykłam ale w event to wolę zbierać jajka na zdaniach!!!
    TRAGEDIA!!

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie mogę zalogować się do gry od 17:00

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    No cóż pogratulować, kopalnie popadały, mennice piece i bajkowy zamek zmieliły wszystko bez premii, produkując ....... jedynie straty. premia za logowanie poszła sie kochać, ale cóż nawet słowa wyjaśnienia, nawet skromnego przepraszam. Jutro zrobi sie promocje w sklepie na niebieskie i wszyscy zapomną.


    Takie traktowanie graczy to jawna kpina, jakość gry się stacza po równi pochyłej wprost w przepaść, ale to nic, niebawem całe BB się stoczy jak nie zmieni nastawienia do graczy. Panowie z BB nie zapominajcie o tym że to wy jesteście dla graczy a nie odwrotnie. Bez graczy nie ma TSO, bez TSO nie będzie kasyńki na wasze wypłaty. T co wtedy powiecie swoim dzieciakom jak nie będzie co do gara wsadzić? A może wtedy zaproponujecie im kolejną przerwę konserwacyjną?
    Ostatnio edytowane przez Zgredek_2012 ; 07.04.2014 o 20:43

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    to na pewno moje ostatnie święta w tej grze.Fakt to czyste jaja ale nie wielkanocne.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    witam co zas bb zpierniczył ze nie mogę się zalogowac?I mam prosbe do bb już nic nie ulepszajcie bo tylko przez was ta gra zchodzi na psy

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak inni z Nowej Ziemi ale ja wejść do gry nie mogę ;/ Byłem pewny że cyrki się zaczną bardziej po konserwie, ale cóż komentować dziś nie będę, poczekamy jakie cyrki będą po konserwie skoro już przed się grać nie da

    Edit: Działa o.O
    Ostatnio edytowane przez TheNewKing ; 07.04.2014 o 21:33

  9. #9
    Egnesa
    Fakt, nie che mi się już grać. To jest już kpina z graczy.
    A najgorsze jest to że mają to gdzieś , bo zawsze znajdą się nowi gracze

  10. #10
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Czyli dziś się zaczyna o 19.50. Zalogowani mogą grać, ale czy jutrzejsza przerwa tez będzie, bo ja obawiam się, że zostanie pobity rekord guinessa NAJDŁUŻSZA KONSERWA ŚWIATA!!!!!!!
    Konserwacja zakończy się bardzo szybko, myślę, że już przed godziną 7.00 polskie serwery będą działały.
    Jutro (8) podczas konserwacji blisko połowa pozostałych wersji językowych otrzyma przetestowany na naszych serwerach ewent, więc na naszych serwerach nic w nocy nie będą psuć.

    Konserwacja zakończona godnie z planem.
    Tylko w nocy wojska bandytów zajęły wszystkie białe zamki.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 08.04.2014 o 08:40
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.