Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Przesyłanie przedmiotów epickich jako prezenty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przesyłanie przedmiotów epickich jako prezenty

    Istnieje możliwość przesyłania przedmiotów epickich jako prezenty, tylko co z tego, skoro gracze z niższym lvl niż 50 nie mogą akceptować otrzymanego przedmiotu.Nie mogą również odrzucić czyli odmówić przyjęcia danego prezentu (pojawia się akceptuj które jest wyszarzone, brak odrzuć) co wiąże się z utratą gwiezdnych monet przez osobę która taki prezent wysłała.Ja rozumiem że po upływie odpowiedniego czasu gwiezdne monety nie wracają z powrotem do magazynu, gdyż zostały wydane, ale dlaczego wybrany przedmiot nie wraca do gwiazdy skoro został zakupiony i nie był akceptowany przez osobę obdarowaną? Kolejny bug na settlersach?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O tyle zabawne, że na testowym nie ma takiego ograniczenia. Nigdzie nie otrzymaliśmy informacji, że nie można tego używać poniżej 50 poziomu.

    Dodatkowo nowa przygoda Kolejne zakazane eksperymenty, oferuje właśnie te przedmioty, wcale się nie zdziwię jak ich też ktoś z poniżej 50 poziomu nie użyje.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie bug, tylko po prostu wymagany jest jakiś poziom do posiadania tego przedmiotu.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ciekawy temat. To jest normalne, że nigdzie nie ma takiej informacji czy gracze z lvl <50lvl mogą dokonywać zakupów i używać przedmiotów za gwiezdne monety. Sugeruję żeby BB_Xaar wyjaśnił dokładnie przed poniedziałkiem tę kwestię zanim posypią się tematy w dziale problemy techniczne

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Nie bug, tylko po prostu wymagany jest jakiś poziom do posiadania tego przedmiotu.
    Najwyraźniej nie zrozumiałeś problemu.
    Jeżeli system nie pozwala graczom z niższym poziomom na otrzymanie określonego prezentu to albo powinien nie pozwolić wysłać z określoną informacją albo odbierający powinien mieć w tym momencie możliwość jego odrzucenia.
    Z drugiej strony nasuwa się pytanie - skoro u obdarowanego oferta znika po jakimś czasie z powodu braku akceptacji, to czy wtedy SC nie wracają na konto wysyłającego?
    Stwierdzenie tego może być trudne gdyż odbywa się to dużo później od złożenia oferty.

  6. #6
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Stwierdzenie tego może być trudne gdyż odbywa się to dużo później od złożenia oferty.
    A właśnie, wiecie jak długo taki nieodebrany prezent może wisieć w poczcie obdarowanego? Czy jest to określony czas? Czy też prezent będzie czekał aż obdarowany osiągnie wymagany poziom i go odbierze?
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oferta handlowa wygasa po 8h od wysłania, my przyjęliśmy 24h od wysłania, nie wiem dokładnie ile czasu musi upłynąć w przypadku prezentów. Ja mogłam nie zobaczyć różnicy 120 gwiezdnych monet jak przybyło, natomiast nikt mi nie wmówi, że kolega z gildii nie widział różnicy w postaci 1500 gwiezdnych monet, gdyż tyle kosztowała przygoda sprytny mały krawiec, którą chciał podarować innemu członkowi gildii będącym na 49lvl. Nie wydaje mi się żeby chodziło o jakiś wymagany poziom w przypadku tej przygody, robią ja gracze na niższych lvl.
    No i w końcu mogła by się pojawić sama przygoda w gwieździe nie koniecznie monety, ale przygody również brak. Może znajdzie się jakieś rązwiazanie tego problemu

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W nowym systemie wiadomości (obecnie serw. testowy) prezenty nie maja daty wygaśnięcia, czyli bo to sugerowało że z wiadomości nie powinny zniknąć dopóki sie nie zaakceptuje.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    W nowym systemie wiadomości (obecnie serw. testowy) prezenty nie maja daty wygaśnięcia, czyli bo to sugerowało że z wiadomości nie powinny zniknąć dopóki sie nie zaakceptuje.
    Masz 100% racje nadal im nie zniknęły prezenty czyli trzeba czekać aż dobija do 50lvl

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kitikejt Zobacz posta
    A właśnie, wiecie jak długo taki nieodebrany prezent może wisieć w poczcie obdarowanego? Czy jest to określony czas? Czy też prezent będzie czekał aż obdarowany osiągnie wymagany poziom i go odbierze?
    prezen nie ma terminu waznosci ... ja sam czekalem na czarnych rycerzy chyba ze 3 miesiace zanim osiagnalem wymagany poziom bo znajomy mi jako prezent wyslal
    niec nie znika i nie wraca do dajacego ... jedyny bol ze ten prezent drazni , bo niby masz ale nie :P

    pozostaje jedynie fakt ze te nowe zakazane experymenty maja w dropie te cudenka ... a chyba nie jest to przygoda od 50lev .... zapewne nizej mozna sie zdraznic jak wydropi 2wa kufle i nie mozna uzyc
    Ostatnio edytowane przez okogi ; 13.12.2013 o 23:18

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.