Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Wiktor Podstępny [po zmianie sposobu poruszania się generałów]

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [Poradnik] Przygoda - Wiktor Podstępny [po zmianie sposobu poruszania się generałów]

    Poradnik "Wiktor Podstępny" wersja 1.2

    Historia zmian:
    1.0 wprowadzenie
    1.1 poprawki
    1.2 nowy |trudny| blok
    Ostatnio edytowane przez ment0rius ; 05.09.2012 o 21:39 Powód: aktulizacja

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    testowałeś te bloki ?

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czwarty jest ok.

    Drugi wygląda ok, z tym, ze nie wiem jaki wplyw maja lagi na to wysylanie generala po 3 sekundach. Ja robię na odwrot: gen B z obrazka na oboz A, gen A na oboz B w momencie, kiedy gen B mija kamyczki widoczne na obrazku. Nastepnie C1 na oboz lidera kiedy gen A minie kamyczki i kilka sek pozniej weteran.

    Pozostale dwa wykonuje inaczej ze wzgledu na to, ze korzystam z armat i przywodcow w tych sektorach skladam na 1 atak weterana. Z tego rowniez powodu nie wypowiem sie co do ilosci wojska potrzebnego na blok.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W bloku drugim 3s odczekania aby nie wejść w strefę obozu A.
    Oczywiście testowane, ja gram bez lagów, ale z lagami też już testowali i wchodzi - są zapasy w blokach w każdym razie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dodałem generała do pierwszego bloku, czyli dolożylem trudniejszą wersje dla odważnych

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.