Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2020 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2020 - Dyskusja





    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat najnowszego Wydarzenia Halloween 2020.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "Czarnodrzew", niby mam wybór co do koloru drzewek, wybiorę 2x zielone, tylko po co mi niebieskie za wykonanie łańcucha zadań ciemność ? Niby że kupię jedno a drugie dostanę za ciąg zadań i zyskam 4.5k dyń ? Trochę to głupie bo co, to niebieskie narzucone odgórnie i większość niebieskie będzie miała ? Raczej pytania do BB.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    przykro patrzeć jakie ostatecznie przygody wybrali do grupy z zasobami i punktami x2
    np. ''popularne'' krawce jak sprytek i bohater, których nikt nie robi od dawna a teraz zacznie?
    albo ''łatwo dostępne'' dostępne przygody, kontynuacje-jak inwazja wikingów, kolejne zakazane, matczyna miłość i starzy przyjaciele, aach tyle ich mam że wbiję kilka leveli w czasie eventu i rozbiję dyniowy bank z dosypkami

    aż witki opadają, a nie chcecie usunąć z listy jedynej przygody poza grobami, która się teraz spamuje na handlu bo często jest w zadaniach - czyli wiru? usuńcie ja, gracz zbyt się wzbogaci wirując całymi dniami i worki dyń za klejki będą słabo schodzić, proszę to przemyśleć

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejna opinia, dotycząca zadania ciemność.
    "Niech twój specjalista ukończy 150 zadań „Poszukiwanie Skarbów” (krótkie)", jak ktoś ma 100 specjalistów to ok, a jak ktoś ma 20 ? w sumie czemu 150x ich wysyłać a nie 500 ? głupie zadanie wg mnie.

    "Wybierz tawernę, wybierz koszary, wybierz magazyn prowiantu, wybierz drwala drzew iglastych, wybierz dom, wybierz kantor handlowy", nie mam tawerny, nie mam domu.

    "Dodaj 100.000 (ryby) z twojego menu gwiazdy do jakiegokolwiek złoża" + "Dodaj 20.000 (mięso) z twojego menu gwiazdy do jakiegokolwiek złoża", ktoś kto wymyślił to zadanie w ogóle ogarnia tą grę ? mamy stawy rybne, mamy ulepszone chatki łowców jeleni, po co to doładowywać ?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Kolejna opinia, dotycząca zadania ciemność.
    "Niech twój specjalista ukończy 150 zadań „Poszukiwanie Skarbów” (krótkie)", jak ktoś ma 100 specjalistów to ok, a jak ktoś ma 20 ? w sumie czemu 150x ich wysyłać a nie 500 ? głupie zadanie wg mnie.

    "Wybierz tawernę, wybierz koszary, wybierz magazyn prowiantu, wybierz drwala drzew iglastych, wybierz dom, wybierz kantor handlowy", nie mam tawerny, nie mam domu.

    "Dodaj 100.000 (ryby) z twojego menu gwiazdy do jakiegokolwiek złoża" + "Dodaj 20.000 (mięso) z twojego menu gwiazdy do jakiegokolwiek złoża", ktoś kto wymyślił to zadanie w ogóle ogarnia tą grę ? mamy stawy rybne, mamy ulepszone chatki łowców jeleni, po co to doładowywać ?
    Witaj Ty jak zwykle szukasz dziury w całym )

    zadania są rozciągnięte do osiągnięć na 3 tygodnie jaki problem widzisz w wyslaniu 150x grubasów ? skoro w najgorszym wypadku trwaja one 6h ? gracz z Twoim stażem zrobi to 3 x i wsio zaliczone ciesz się że nie wpadli na pomysł długich albo bardzo dlugich poszukiwań wtedy by były jęki i rzucanie mięsem heh

    skoro nie masz tawerny to żal ci wydać deski iglaste i kamień w ilości kilkudziesięciu sztuk ? to samo tyczy się domu jak i doładowań ryb czy zwierzaków można napisać nie każdy ma ulepszone stawy ryb oraz łowców )

    polecam wyjść na spacer przewietrzyć się lub olać totalnie grę skoro szukasz w niej tylko samych wad jednym słowem ogarnij się bo bawisz 95% osób na forum swoim malkontenctwem
    wiecznie ci coś nie pasuje

    przyjemnego weekendu ci życzę )

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    nie chodzi tu czy ktos ma czy to zajmuje duzo czy malo czasu ale sam rpzeczytaj i pomysl

    ""Wybierz tawernę, wybierz koszary, wybierz magazyn prowiantu, wybierz drwala drzew iglastych, wybierz dom, wybierz kantor handlowy", nie mam tawerny, nie mam domu."

    naprawde?> co to w ogole jest za poziom zadania hahah

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Zadanie może niskopoziomowe, ale też nie widzę problemu, żeby zbudować na chwilę tawernę czy dom, zaliczyć zadanko i usunąć. Ostatnio trzeba było wybrać kopalnie miedzi i tu był problem, bo przemysłowych nie zaliczyło i albo trzeba było zburzyć albo zaliczyć za klejki. Nie zmienia to faktu, że ten kto układa zadania nie ogarnia gry.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadnych cudow nie wymyslisz bo gra jest zbyt prymitywna zeby zaoferowac jakies wyzwanie.

    Mozesz dostac jakas pule zadan ktore wymagaja od Ciebie zrobienia przygod (ktore i tak juz wielokrotnie robiles, bo nowych nie ma), ale poza tym kazde zadanie jakie w tej grze sie pojawi bedzie sie sprowadzalo do wyprodukuj/posiadaj/wydaj albo kliknij.

    Nawet gdyby sie to skalowalo z levelem to musialbys kliknac na budynek do produkcji mozdzierzy zamiast na tawerne, wiec byloby tak samo trywialnie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś się zmieniło w przygodach ostatnio? Na wiki chyba było więcej przygód z dyniami...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  10. #10
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Wielokrotnie we wpisie Pamiętnika dewelopera pada tekst: "Premia premium dla znajomego". A co to jest? Czy chodzi o "Prestiżową premię dla znajomego" czy o coś nowego?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.