Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za skróceniem czasu produkcji w Elitarnych Koszarach ?

Głosujących
221. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za

    192 86.88%
  • jestem przeciw

    26 11.76%
  • nie mam zdania

    3 1.36%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Skrócenie czasu produkcji w Elitarnych koszarach

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj

    Skrócenie czasu produkcji w Elitarnych koszarach

    Witam wszystkich,
    Mam pomysł aby skrócić czas produkcji jednostek w Elitarnych koszarach. Wiadomo iż podstawową jednostką jest Konny Zbrojny, który najbardziej jest wykorzystywany. Wg mnie jego czas produkcji na skunksie i koszarach 6 lvl wynosi niecałe 42 minuty paczka 25 sztuk. Po każdej dłuższej przygodzie koszary mają produkcje idącą w dni a tak nie powinno być. Jak dla mnie jest to za długo proponuję by to zmniejszyć do 30 minut jak i procentowo pozostałe czasy produkcji tych wojsk w koszarach elitarnych. Usprawniło by to rozgrywkę. Zwłaszcza tym, którzy używają krótkich premii na drop i exp. Mam nadzieję że wam spodoba się ten pomysł.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skrócenie czasu już dawno powinno być zrobione a nie że gracze się muszą o to dopominać, a jak nie to dać coś na wzór epickiego budynku tj. 3 sloty na rekrutacje i tyle

    Jestem ciekaw zdania tych co głosowali na NIE czemu niby ?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Skrócenie czasu już dawno powinno być zrobione a nie że gracze się muszą o to dopominać, a jak nie to dać coś na wzór epickiego budynku tj. 3 sloty na rekrutacje i tyle

    Jestem ciekaw zdania tych co głosowali na NIE czemu niby ?
    Pewnie ci co mnie nie lubią i na złość tak zagłosowali

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mariusz7709 to jest genialny pomysł

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    ja zagłosowałem na nie z prostego powodu, koszary jak najbardziej wyrabiają

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    ja zagłosowałem na nie z prostego powodu, koszary jak najbardziej wyrabiają
    dla tych co robią 1 przygodę na kilka dni na pewno a niektórzy chcą coś więcej

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    rzucam na koszary 2 skunksy i robie dziennie 13 drwali, co daje niemal cały dzien gry, jak widać sie da
    Ostatnio edytowane przez szkarłatnyrubin ; 21.02.2018 o 18:30

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    rzucam na koszary 2 skunksy i robie dziennie 13 drwali, co daje niemal cały dzien gry, jak widać sie da
    ciekawe jak to liczysz może przedstawisz ? bo na skunksie 41 minut masz paczkę kz , zakładając że zużywasz 250 kz i 50 rycerzy na 1 przygodę. to odbudowując to masz 10 x 41 min plus godzina na rycerzy co daje 480 minut a doba ma 1440 ciekawe jak ci wychodzi 12 do obudowania w dobę !

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    koszary na skunksie produkują 864 KZ, w drwalu tracisz około 70 KZ co daje 12-13 drwali dziennie, to tylko jeden przykład ale pokazuje że koszary wyrabiają i trzeba kilkanaście godzin gry aby stracić wszystkich KZ wyprodukowanych w ciągu jednego dnia

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    koszary na skunksie produkują 864 KZ, w drwalu tracisz około 70 KZ co daje 12-13 drwali dziennie, to tylko jeden przykład ale pokazuje że koszary wyrabiają i trzeba kilkanaście godzin gry aby stracić wszystkich KZ wyprodukowanych w ciągu jednego dnia
    ciekawe wg jakeigo poradnika tracisz 70 kz haha

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.