Do świata The Settlers Online piłkarska gorączka zawitała już kilka dni temu, a teraz wszyscy oczekują rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej! Czy na czacie Twojej gildii temat EURO pojawia się nadzwyczaj często? Czy Twoje magazyny są pełne przekąsek oraz Napitku? Zostało już tylko kilka dni, a piłkarskie mistrzostwa zostaną rozpoczęte.

~~~ ZADANIE ~~~

Zrób zdjęcie grupowe, na którym przedstawieni będą członkowie Twojej gildii kibicujący swoim ulubionym drużynom. Jeśli nie możecie się spotkać, poproś członków gildii o dostarczenie swoich zdjęć i stwórz kolaż. Oczywiście zdjęcie można modyfikować i dodawać do niego obiekty przy pomocy różnych programów graficznych.


~~~ NAGRODY ~~~

Trzy gildie mogą wygrać nagrody, które zostaną przyznane dla wszystkich jej członków. Każdy członek gildii, która zwycięży, otrzyma:

Nagrody zostaną wysłane za pomocą wiadomości w grze.


~~~ ZASADY ~~~
  1. Musisz posiadać konto w grze The Settlers Online i należeć do gildii, w której skład wchodzi co najmniej 5 graczy.
  2. Wszystkie osoby przedstawione na zdjęciu konkursowym, muszą wyrazić zgode na publikację ich wizerunku.
  3. Gracze nieletni, muszą uzyskać zgodę od swoich rodziców/opiekunów.
  4. Prawa osób trzecich nie mogą zostać naruszone.
  5. Jeśli stwierdzisz, że ktoś wykorzystał Twoje zdjęcie bez Twojej zgody, skorzystaj z opcji "Raportuj zły post".
    W takim przypadku zdjęcie zostanie zdyskwalifikowane.
  6. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich zdjęć przez Ubisoft Blue Byte (strona główna gry, Facebook, Twitter),
    wraz z nazwą gildii oraz nazwą serwera, z którego pochodzi gildia.
  7. Zespół The Settlers Online nie może uczestniczyć w Konkursie.
  8. Najlepsze 3 zdjęcia zostaną wybrane poprzez pracowników firmy Ubisoft Blue Byte, w związku z tym,
    nie będzie się można odwołać od tej decyzji.
  9. Zdjęcie konkursowe musi spełniać następujące warunki:
    1. Format: PNG, JP(E)G lub GIF.
    2. Rozdzielczość zdjęcia: minimum 800x600 px.
    3. Rozmiar pliku: maksymalnie 1.5 MB.
  10. Zgłoszone zdjęcie będzie mogło wziąć udział w Konkursie tylko, jeśli jest zdjęciem grupowym/kolażem,
    na którym widać członków Twojej gildii.
  11. Zgłoszone zdjęcie musi odnosić się do "EURO 2012", piłki nożnej lub ogólnie sportu.
    Dodatkowe odniesienie do gry The Settlers Online będzie dużym plusem.
  12. Metoda wykonania pracy konkursowej jest dowolna:
    1. Kolaż
    2. Grafika wykonana w programie graficznym (np. GIMP)
    3. Ręczny szkic
    Dodatkowo, zdjęcie konkursowe można ozdobić ramkami, logiem gildii itd.
  13. Wszystkie osoby na zdjęciu muszą być widoczne (przykładowo: zamazywanie twarzy jest niedozwolone).

~~~ ZGŁASZANIE PRAC KONKURSOWYCH ~~~
  1. Każda gildia może zgłosić tylko jedną pracę konkursową. Należy je zgłaszać tutaj: [Konkurs] Zgłoszenia: Moja gildia, moja drużyna.
    Sugerujemy, by to lider gildii zgłosił pracę konkursową.
  2. Do pracy konkursowej należy dołączyć nazwę gildii (może być w treści posta).
  3. Oprogramowanie forum automatycznie zmniejsza rozmiar załączników, dlatego oprócz dołączenia zdjęcia w załączniku, zalecamy też skorzystanie z zewnętrznych serwisów hostujących obrazki, na przykład: imageshack lub tinypic. Link do pracy konkursowej proszę podać w treści wiadomości zgłoszeniowej.
  4. Ważne: posty w całym dziale konkursowym są moderowane - oznacza to, że po ich dodaniu, zostaną wyświetlone dla pozostałych użytkowników dopiero po ich zaakceptowaniu przez moderatora.
  5. Wszelkie modyfikacje postu ze zgłoszeniem (praca konkursowa) muszą zostać do nas zgłoszone odpowiednio wcześniej.
  6. Swoje prace konkursowe można przesyłać do: 17.06.2012, 23:59:59 (czasu polskiego).
  7. Ewentualne pytania związane z ww. zabawą można zadawać tutaj: [Konkurs] Pytania: Moja gildia, moja drużyna.
  8. Rozmowy ogólne związane z ww. zabawą można prowadzić tutaj: [Konkurs] Dyskusja: Moja gildia, moja drużyna.

~~~ WYBÓR ZWYCIĘZCÓW ~~~
1. Pracownicy Ubisoft Blue Byte wybiorą 3 najlepsze prace.
2. W piątek, 22 czerwca, zostaną ogłoszone wyniki.
3. Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców za pomocą wiadomości w grze.


Nadszedł czas na kibicowanie!

Powodzenia,
BB_xaar!