Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Pomnik zakochanych, Premia bratnia dusza

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Gdyby gracze nie grali w gry tak obwarowane paragrafami bb by zmieniło politykę albo zbankrutowało. Gracze robią sami sobie świństwo a nie korpo ich wykorzystują

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Gdyby gracze nie grali w gry tak obwarowane paragrafami bb by zmieniło politykę albo zbankrutowało. Gracze robią sami sobie świństwo a nie korpo ich wykorzystują
    No tak tutaj masz rację. Gracze tacy jak ty zamiast wspólnym frontem krytykować posunięcia BB, które są nieudolne i wynikają z lekceważenia naszej społeczności, tłumaczą BB i krytykują tych, którzy punktują błędy i oczekują naprawy gry.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    No tak tutaj masz rację. Gracze tacy jak ty zamiast wspólnym frontem krytykować posunięcia BB, które są nieudolne i wynikają z lekceważenia naszej społeczności, tłumaczą BB i krytykują tych, którzy punktują błędy i oczekują naprawy gry.
    Widziałoś to co wcześniej napisaloś w tym wątku
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Czepiasz się
    Graj i daj grać innym bez przykrych uwag.
    Albo nie graj i daj grać innym wg ich pomysłu i potrzeb.
    To tylko zabawa
    Nie ma to jak krytykować kogoś kto dał 100% rozwiązanie wszystkich problemów nie tylko w sferze gier za to ze nie stoi w kolejce do pocałowania korpo ..........
    Tu masz oficjalne stanowisko dotyczące tego problemu
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post295481
    Widać skuteczność tych wszystkich protestów brawo
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 24.04.2021 o 14:09

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przypomnę ci czego dotyczyła moja odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    nieładnie tak wkręcać dziewczynę, ze niby nie rozmiecie jak to będzie ''naprawione''
    przecież jest napisane że błąd w opisie i nowa wersja translatora przetłumaczy poprawnie opis i będzie dostosowany do działania, a nie działanie do opisu LOL

    ja bym się martwił nie czepialstwem że nieprzydatna premia działa lepiej albo gorzej, ale że ktoś kto gra lata w ogóle to kupił i chce takie premie robić mając lekko ze 100-200 podobnych w gwieździe, po kiego wam premia na introligatora w którym nie ma kolejki i na mnożenie osadników których zawsze jest nasypane pod nakrętkę

    jak wymyślą szejki z wody i napitku, działające idealnie jak np. kosze irmy też kupicie budkę na oranżadę za 10k dyniek, piłek czy prezentów i drugie tyle wydacie na odblokowanie mocniej bąblowanej wody?
    a druga budka przyśpieszy działanie pierwszej wiec trzeba postawić dwie, warto!

    co się z setami dzieje, na covid szczepionka jest, może na ''myślenie'' wystarczy jakaś multiwitamina, przewietrzenie pokoju, biura i oddychać głęboko, wdech-wydech-pomyśleć?
    Czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu moich wypowiedzi.
    Nie żałuję, że kupiłam pomnik, lecz uważam, że powinni dotrzymać parametrów a nie tłumaczyć się idiotycznie błędami w tłumaczeniu.
    300 % to 300 % zarówno po niemiecku jak i po polsku.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Przypomnę ci czego dotyczyła moja odpowiedź



    Czytaj ze zrozumieniem i nie wyrywaj z kontekstu moich wypowiedzi.
    Nie żałuję, że kupiłam pomnik, lecz uważam, że powinni dotrzymać parametrów a nie tłumaczyć się idiotycznie błędami w tłumaczeniu.
    300 % to 300 % zarówno po niemiecku jak i po polsku.
    Wklejam to 3 raz naprawią ten błąd https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1789126
    ...,,Ostatecznie powinno być + 300% prędkości, to wciąż jest poprawiane. Ale zmiana prawdopodobnie nadejdzie dopiero, gdy wersja Unity będzie dostępna, a nie natychmiast po wydarzeniu.''
    Widać że odznaczasz się wielka spostrzegawczością i umysłem analitycznym możesz mi wyjaśnić co wyrwałem z kontekstu. Czy ja nie mam prawa do własnego zdania i grania we własny sposób
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Czepiasz się
    Graj i daj grać innym bez przykrych uwag.
    Albo nie graj i daj grać innym wg ich pomysłu i potrzeb.
    To tylko zabawa

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Przypomnę ci czego dotyczyła moja odpowiedź

    Nie żałuję, że kupiłam pomnik, lecz uważam, że powinni dotrzymać parametrów a nie tłumaczyć się idiotycznie błędami w tłumaczeniu.
    300 % to 300 % zarówno po niemiecku jak i po polsku.
    tak sobie rozmawiamy o dziwacznych pomysłach stawiania nowych budynków powielających jakieś działanie których realnie w ogóle nie potrzebujesz, a jednak to kupujemy-ale nie powinnaś prosić o zmiany (zmieńcie, poprawcie, zamiast się tłumaczyć ) w działaniu pomnika bo jak nagrzebią to będziesz realnie stratna

    ja w ich naprzemienne komunikaty: tłumaczenie było złe-dzianie dobre, albo: tłumaczenie jest dobre-działanie złe i poprawimy to niedługo wierzę średnio, nie wiem czy ich liczne błędy wynikają z braku ludzi do pracy czy braku staranności ale niech tam akurat nic nie grzebią bo dopiero będzie płacz-jak wiesz to ok. jak jeszcze nie wiesz czemu to zaufaj tym którzy wiedzą, pozdrówka
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 27.04.2021 o 13:07

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    tak sobie rozmawiamy o dziwacznych pomysłach stawiania nowych budynków powielających jakieś działanie których realnie w ogóle nie potrzebujesz, a jednak to kupujemy-ale nie powinnaś prosić o zmiany (zmieńcie, poprawcie, zamiast się tłumaczyć ) w działaniu pomnika bo jak nagrzebią to będziesz realnie stratna

    ja w ich naprzemienne komunikaty: tłumaczenie było złe-dzianie dobre, albo: tłumaczenie jest dobre-działanie złe i poprawimy to niedługo wierzę średnio, nie wiem czy ich liczne błędy wynikają z braku ludzi do pracy czy braku staranności ale niech tam akurat nic nie grzebią bo dopiero będzie płacz-jak wiesz to ok. jak jeszcze nie wiesz czemu to zaufaj tym którzy wiedzą, pozdrówka
    Blad w tłumaczeniu pewnie można zrozumieć Fantastyczna siostrzana dusza - fantastyczna bratnia dusza . ale 300 można napisać pewnie w 100 językach tak samo i po niemiecku przynajmniej cyfrowo zapis jest taki sam jak po polsku. Ciul z panią z jajkami ale kupujesz samochód 3l silnik i miał mieć 300koni mechanicznych a ma 200 i co cieszysz się zakupem czy dochodzisz swoich praw ze zostałeś oszukany przez sprzedającego? . Głupie przytyki z twojej strony nie są nikomu potrzebne owszem premii 100 % mamy pełno 200 % z cukiernika tez już jest sporo ale ta miała mieć 300 % kolejkowania nie ma ale co 2h możesz odebrać nastawić nowe.Skoro Ci to nie przeszkadza to nie powinno być problemu po co tu pisać skoro Ci pasuje wszystko w tej grze,daj ludziom szanse którzy chcą by to naprawiono się wypowiedzieć a swoje uwagi i przemyślenia zatrzymaj dla siebie. Jak już ustaliliśmy ty nie kupiłeś budynku nie potrzebujesz premii masz 100% setki wiec Cie to nie dotyczy wiec daj żyć innym a nie mądrujesz filozofie.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja osobicie nie mam tego budynku. Jednakże to BB zawiniło tu na całej linii. Ludzie kupili ten budynek z myślą właśnie o tym, że introligator wypluje 3 tomy/manu/księgi zamiast jednej. Ludzie byli zadowoleni z takiej premii, wiedząc że BB nie ma zamiaru wprowadzić kolejkowania w Introligatorze. Tłumaczenia i wyjaśnienia Penelopy pojawiły się za późno. BB powinno się uderzyć w pierś i dać tak jak jest w opisie, a nie zmieniać opisu bo tak to było zamierzone od samego początku. Mamy to głęboko w nosie co BB zamierzało. Zawiniłeś - przyznaj się. Proste. Ta premia powinna działać tak: rzucasz ją na Intro i wypluwa 3x wiecej, pobierając przy tym 3x wiecej surowców.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 09.05.2021 o 12:00

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    najlatwiej to zrobic tak jak bb ... napisac ze blad w tlumaczeniu i poprawic tlumaczenie hhaha

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Vaneal Zobacz posta
    Blad w tłumaczeniu pewnie można zrozumieć Fantastyczna siostrzana dusza - fantastyczna bratnia dusza . ale 300 można napisać pewnie w 100 językach tak samo i po niemiecku przynajmniej cyfrowo zapis jest taki sam jak po polsku. Ciul z panią z jajkami ale kupujesz samochód 3l silnik i miał mieć 300koni mechanicznych a ma 200 i co cieszysz się zakupem czy dochodzisz swoich praw ze zostałeś oszukany przez sprzedającego? . Głupie przytyki z twojej strony nie są nikomu potrzebne owszem premii 100 % mamy pełno 200 % z cukiernika tez już jest sporo ale ta miała mieć 300 % kolejkowania nie ma ale co 2h możesz odebrać nastawić nowe.Skoro Ci to nie przeszkadza to nie powinno być problemu po co tu pisać skoro Ci pasuje wszystko w tej grze,daj ludziom szanse którzy chcą by to naprawiono się wypowiedzieć a swoje uwagi i przemyślenia zatrzymaj dla siebie. Jak już ustaliliśmy ty nie kupiłeś budynku nie potrzebujesz premii masz 100% setki wiec Cie to nie dotyczy wiec daj żyć innym a nie mądrujesz filozofie.
    och LOL, jak już pociskać to może nie z konta które ma 5 lat i zrobiłeś (zrobiłaś?) na nim wcześniej 2 posty, więcej odwagi, nikt tu nie gryzie
    już ci tłumacze o co chodzi, bo pewnie nie wiesz i to nie jest żaden wstyd bo większość graczy nabija expa codziennie, a na testowy serwer albo forum zagląda rzadko albo w ogóle, nie że źle bo przymusu nie ma ale to widoczny fakt

    teraz do twojej informacji, czepianie się o zły opis premii bez znaczenia może ma jakiś sens (niech BB wykonuje swoja robotę starannie a nie odpiernicz) ale czemu ciśniecie BB w sprawie o znaczeniu małym, a jak makiem zasiał było w tej istotnej sprawie? co za przypadek

    pisałem że pomnik ze swoimi powielonymi, niepotrzebnymi premiami to kosztowna dekoracja ale strzałki są fajne i nie była to żadna tajemnica, a jedynie niepewność jak ONI do tego się ustosunkują - a BB przyznał, że błąd jest w OPISIE a nie DZIAŁANIU więc to już nie sekret, wystarczy poszukać info a nie czekać na podanie na talerzu
    ale o tym cisza, a głośne pretensje o działanie albo opis innej premii bo to niby ważna sprawa (jak to przykładowe ''oszustwo na koniach mechanicznych w silniku'' w twoim przykładzie ) i społeczność żąda głośno by to poprawić!

    to teraz zapytam, wolałbyś by działanie było takie jak opisie, czyli kolejny dystans bez znaczenia o drogim koszcie odblokowania produkcji, czy takie jak jest rzeczywiście, co ma BB poprawiać i to koniecznie, serio??
    przejaśniło się już za oknem, u ciebie też coś rozjaśniło? jeśli tak to nie ciśnij mi proszę bo 4 post w 5 lat to już prawie spam (LOL), dziękować za cierpliwe wytłumaczenie też nie musisz, ciesz się z dobrej premii, pozdrówka
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 10.05.2021 o 06:14

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.