Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 68

Wątek: Zmiany w grze 24.04.2018 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik Awatar parasola10
    Dołączył
    15.02.2017
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    4kk dziennie no nie spadłem z krzesła.
    Może jeszcze na drwalu i synkach??

    PS a później tydzień przerwy na budowanie woja w koszarach
    Da sie nawet 6,5kk wbić dziennie na premium

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak się bloków robić nie umie lub robi się tylko takie jak w wiki to może być ciężko wbić 4 kk dziennie

  3. #53
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    A że da się wbijać po 4kk dziennie to takie złudzenia się plenią
    Nieprecyzyjne okreslenie, bo tyle dziennie to sie da wbijac przez krotki okres i, na chwile obecna, nie na kazdym serwerze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #54
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez parasola10 Zobacz posta
    Da sie nawet 6,5kk wbić dziennie na premium
    Raczej da się tyle wbić ale w przeciągu jednego dnia, bo na pewno nie codziennie.

  5. #55
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszystko się da tylko trzeba pomyśleć wystarczy dziennie zrobić 8 razy dziennie 3 złodzieja lub 14 razy drwala. Z 3 złodzieja leci dużo skarbu mądrości wymieniasz na 3. Do tego z premium można wyciągnąć 240 gwiezdnych monet z 3 złodzieja lub 140 z drwala za monety kupujesz zdradzonego wymieniasz na 3. Bez problemu za zaprawę w każdym evencie można kupić 200- 300 sztuk 3 złodzieja lub drwala. Straty w 3 złodzieju 120-200 kz w drwalu 120- 90kz

  6. #56
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak Ci napisalem wyzej, nie na kazdym serwerze.

    Poza tym kto normalny bedzie w taka gre gral po 12h dziennie codziennie przez jakis dluzszy okres czasu ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko ciekawe po co siedzieć przy kompie jak wysłanie generałów zajmuje 2 minuty kasujesz cały sektor uczysz żonę grać i lvl sam się robi. 3 złodzieja robisz w 10 minut a drwala jeszcze krócej. Będę siedział przy kompie i patrzył jak mi generały idą do ataku albo jak mi obóz atakują. Kładziesz się na leżaku bierzesz laptopa piwko opalasz się i grasz sobie ile chcesz jaki to problem
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 17.05.2018 o 18:11

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wszystko się da tylko trzeba pomyśleć wystarczy dziennie zrobić 8 razy dziennie 3 złodzieja lub 14 razy drwala. Z 3 złodzieja leci dużo skarbu mądrości wymieniasz na 3. Do tego z premium można wyciągnąć 240 gwiezdnych monet z 3 złodzieja lub 140 z drwala za monety kupujesz zdradzonego wymieniasz na 3. Bez problemu za zaprawę w każdym evencie można kupić 200- 300 sztuk 3 złodzieja lub drwala. Straty w 3 złodzieju 120-200 kz w drwalu 120- 90kz
    Nie wiem, ale wydaje mi się że jestem normalny, jak coś kupuję, to tylko jeśli mi czegoś brakuje, albo czegoś potrzebuję, nie kupuję i nie robię zapasów na kilka miesięcy bo po co. Rozumiem jeśli ktoś chce zrobić sobie zapas granitu czy zaprawy, ale jak ktoś pisze że ma 50 milionów platyny, to już nie wiem, po co mu tyle platyny ? dla mnie takie granie i tym bardziej pisanie o tym jest po prostu idiotyczne, potem trudno się dziwić jak jeden z drugim piszą podobnie, że ten ma tyle tego a ten tyle i być może BB się tym sugeruje że większość tak ma.
    Z innej strony jak napisał @sparkz, kto normalny siedzi w grze po kilkanaście godzin ? gracze chcą coś osiągnąć w przeciągu 1-2 godzin, jak znajdą czas na grę, a takie pisanie o siedzeniu na handlu, kupowaniu nie wiadomo czego i ile i jeszcze siedzeniu w grze po kilkanaście godzin dziennie jest po prostu głupie.

  9. #59
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    jak ktoś pisze że ma 50 milionów platyny, to już nie wiem, po co mu tyle platyny ?
    Nie po co tylko dlaczego, robiac hurtowo samego drwala na premium wbijasz tego pare milionow zanim sie obejrzysz.

    Jak ktos ma na tyle rozwiniety syndrom wyparcia, ze jest w stanie te przygody tluc przez 2 lata codziennie po kilkanascie to takie liczby nie sa niczym dziwnym,a sprzedac tego nie ma jak i nie ma komu.

    W ogole zabawny paradoks, ze ostatni surowiec produkcyjny wprowadzony do gry, ktory w zamierzeniu chyba mial byc najtrudniej dostepny, jest akurat tym ktorego ludzie maja najwiecej w stosunku do potrzeb. Ot balans w wykonaniu BB.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #60
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejny mitoman no muszę siedzieć cały czas na handlu i odświeżać ofertę bo inaczej się nie sprzeda siadasz na 5 minut wystawiasz 10 ofert i już. Musicie mieć straszne to życie jak z takich prostych spraw jak wysłanie generałów na cały sektor lub wystawienie 10 ofert robicie jakąś epopeje
    Kolego sparkz a co cię obchodzi co ktoś robi ze swoim życiem każdy robi co chce i jak chce i ile chce

Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.