Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kupiłam klejnoty w sklepie ale ich nie otrzymałam

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kupiłam klejnoty w sklepie ale ich nie otrzymałam

    Godzinę temu kupilam klejnoty, zapłaciłam - na koncie mam potrąconą kwotę ale niestety klejnoty nie zostały dodane do mojego konta. Co mam robić ? Miał może ktoś ten sam problem?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    napisz do support-u, dołącz ID transakcji, ja tez mam ten problem, ale to była moja wina, bo domyślny kraj był ustawiony na USA, nie zwróciłem na to uwagi i zapłaciłem w dolarach napisałem do support-u, ale mysle ze dojdzie kasa i klejnoty, tylko pozniej.

    Drodzy Gracze,

    obecnie, podczas dokonywania zakupów w Sklepie, domyślnie jako kraj wybierane są Stany Zjednoczone. W związku z tym, przed dokonaniem ewentualnych zakupów, prosimy upewnić się, że wskazany kraj jest prawidłowy.

    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online.
    Ostatnio edytowane przez ApolloUK ; 31.07.2012 o 23:37

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszelkie problemy związane z systemem płatności proszę zgłaszać bezpośrednio do naszego Supportu - dzięki temu będziemy w stanie szybciej udzielić odpowiedzi i pomóc z ewentualnymi utrudnieniami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.