Zamknięty wątek
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60

Wątek: Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2018 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    pomyłka
    Ostatnio edytowane przez Ughil ; 06.07.2018 o 08:47

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Wyrażę się kolokwialnie o tym kramiku z hotdogami - WSADZCIE SOBIE GO GŁEBOKO W ...
    Totalna kpina z tym eventem, to jedno, a z nagrodami to drugie. Nie dziwota, ze poza nielicznĄ grupą ZAPALEŃCÓW,ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ GRACZY olewa grę w sety.
    Administaracjo BB i wszelkiej maści osoby je reprezentujące - OGARNIJCIE TE WIADERKA GNOJU JAKIE MACIE ZAMIAST MÓZGU.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Wyrażę się kolokwialnie o tym kramiku z hotdogami - WSADZCIE SOBIE GO GŁEBOKO W ...
    Totalna kpina z tym eventem, to jedno, a z nagrodami to drugie. Nie dziwota, ze poza nielicznĄ grupą ZAPALEŃCÓW,ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ GRACZY olewa grę w sety.
    Administaracjo BB i wszelkiej maści osoby je reprezentujące - OGARNIJCIE TE WIADERKA GNOJU JAKIE MACIE ZAMIAST MÓZGU.
    I co lepiej sie czujesz plujac jadem?? też moze mi sie wszytko nie podoba, ale nie ma obowiazku w to grać...
    Łatwo sie obraża innych siedzac po drugiej stronie monitora, mysle ze kiedys to bedzie karalne, a tacy jak Ty 100 razy pomyśla co pisza..

  4. #44
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    też moze mi sie wszytko nie podoba, ale nie ma obowiazku w to grać...
    A to przepraszam, można wygłaszać tylko pochlebne opinie i grać? Gracze ze złą opinią o grze w która JESZCZE grają, nie mają prawa do wypowiedzi? Zgodzę się że wypowiedż Valaquenty jest poniżej poziomu krawężnika, jednak wydaje mi się, iż mamy wolność słowa (jeszcze) i można pisać co się chcę, i jednocześnie za to odpowiadać. Jeśli BB uzna iż jest obraźliwe, nikt nie broni im podać delikwenta do sądu. Tylko wątpię czy to zrobią.
    Event jak każdy inny od dłuższego czasu, czyli nijaki, tak samo jak gra, która nie wiadomo czy nadal będzie istnieć po tym jak przeglądarki przestaną obsługiwać Flasha, może BB to wie i ma w nosie poprawki i czy próbę przeniesienia gry na coś nowszego, stąd nijakość w grze od dłuższego czasu?

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Mają prawo do wypowiedzi, ale kultura też obowiązuje...
    Narzekają gracze (przepraszam - plują jadem), którzy nie rozumieją idei stoiska i chcieliby premie produkować z szybkością co najmniej steków.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    gracze , którzy nie rozumieją idei stoiska.
    wyjaśnisz mi bo ja nie kumam tej idei 25 parówek bez premii czas produkcji 73 dni?? Logiki mi tutaj brakuje.

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    skoro stek sie robi kilka minut - to bułka rozumiem 2x lepsza wiec no nie niech ma i robi sie 3x dłużej a nawet 10... godzinę ale nie 3 dni!!! kogoś totalnie pogięło i zniszczył cala idee kupowania/produkowania premii dając terminy bez logiki -i ja sie wcale nie dziwię ze na całym bb psy się wiesza a i event jest uważany za przegięty

  8. #48
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    skoro stek sie robi kilka minut - to bułka rozumiem 2x lepsza wiec no nie niech ma i robi sie 3x dłużej a nawet 10... godzinę ale nie 3 dni!!! kogoś totalnie pogięło i zniszczył cala idee kupowania/produkowania premii dając terminy bez logiki -i ja sie wcale nie dziwię ze na całym bb psy się wiesza a i event jest uważany za przegięty
    Komus siadla na umysl ta sama koncepcja ktora zadecydowala o tym, ze buffy na koszary z nowych budynkow nie beda mialy 100% uptime (co przy silnych buffach nie jest nawet kompletnie pozbawione sensu), tylko zapomnial o tym, ze hotdogi nie dotycza koszar tylko zwyklych budynkow produkcyjnych, i to jednego naraz.

    Nie mowiac juz o tym, ze jesli ktos wysyla regularnie grubasow po buffy to tych hotdogow moze miec juz setki w zapasie.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 11.07.2018 o 08:27
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #49
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    buffy na koszary z nowych budynkow nie beda mialy 100% uptime .
    lubię się dowiadywać nowych rzeczy- dlatego zapytam - czego nie będą miały buffy?? (chodzi mi o ten " up time")

  10. #50
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    lubię się dowiadywać nowych rzeczy- dlatego zapytam - czego nie będą miały buffy?? (chodzi mi o ten " up time")
    Uptime zwyczajowo okresla relatywny czas dzialania w stosunku do calego odcinka czasu.

    Jesli np. serwer dziala srednio godzine dziennie bo przez pozostale 23h trzeba go naprawiac albo restartowac, tzn. ma niezbyt wysoki uptime.

    Analogicznie z tymi buffami, ze wzgledu na czas dzialania na poziomie 4h niezaleznie od tego ile tych nowych budynkow bedzie sie posiadac to tymi buffami nie pokryje sie pelnych 24h, bo trzebaby nie spac i nic innego nie robic tylko siedziec na TSO.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.