Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z zakupem diamentów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z zakupem diamentów

    rozwiązane
    Ostatnio edytowane przez Franki1252 ; 25.10.2018 o 23:44

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z zakupemdiamentów.

    Bank Zachodni zmienił nazwę na Santander. Bank Zachodni został z opłat wycofany a ponownie jako Santander nie wprowadzony . Trwa to już 4-ty miesiąc.Specjaliści z ssittlersów piszą w odpowiedziach ,że dokładają dużych starań aby ten bank wprowadzić. A tu wystarczy 2 godziny aby udać się do banku Santander i konto aktywować.Nie chcą albo nie umieją.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej!

    Możesz zakupić klejnoty za pomocą telefonu, karty kredytowej również za pośrednictwem PayPal, Paysafecard I Skrill.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Miła Pani .A dlaczego nie mogę teraz kupować przez bank tak jak dotychczas kupowałem.Jakie problemy aby bank aktywować do gry. Musi to trwać miesiącami. Niech trwa .Wam na pieniądzach nie zależy widać.Ode mnie już narastająco 200,- zł przeleciało koło nosa.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Bo to nie zależy od BB, a od dostawcy usług płatności

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    A ten dostawca ma jakiś namiar, macie z nim łączność.Przecież to nie może trwać miesiącami.Wam chyba też zalezy na tym aby nie uciekaly pieniądze Odsylanie mnie kalekę po zakupy kart czy innych bzdetów mija się u mnie z celem. Płacę przez internet z konta wodę ,gaz, czynsz i ta forma platności jest dla mnie odpowiednia.

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Bo to nie zależy od BB, a od dostawcy usług płatności

    ale od BB zalezy dogadanie sie z dostawca; i jesli gracze pisza ze jest takie zapotrzebowanie, to raczej BB powinno zalezec aby to wprowadzic- wszakze ostatecznie tu chodzi o pieniadze dla BB
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.