Zamknięty wątek
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Wątek: Zmiany w grze - 05.12.2018 - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez CichyTG Zobacz posta
    Wy też macie problem w liście zadań do zrobienia jeżeli chodzi o ZG? Albo obecne zadanie do zrobienia jest dziwnie niewidoczne albo wskakuje na to miejsce inne niby zrobione

    http://prntscr.com/lqlnnk
    tak-u mnie to samo

  2. #42
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez CichyTG Zobacz posta
    Wy też macie problem w liście zadań do zrobienia jeżeli chodzi o ZG? Albo obecne zadanie do zrobienia jest dziwnie niewidoczne albo wskakuje na to miejsce inne niby zrobione

    http://prntscr.com/lqlnnk
    też tak mam

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    "Przygoda"Ali Baba, Młody Drwal" można teraz zakupić " - nadal tego nie poprawiliście? czy nie znacie zasad gramatyki?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    ale informacji, brak, czy skorygują / naprawią czas pokazywany w koszarach, mając poligon..

    czy kurna to tak ma być, jak obecnie mamy, miss PENELOPO?
    mam ten sam problem pisałem do suportu i odpisali że wiedzą o tym problemie i pracują nad nim tylko nie wiedza o co chodzi sprawdzałem jak ma się poligon to koszary nie przyjmują skunksa po prostu nie widza tej premii

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co z poprawką, która sprawi, że osoby które po raz pierwszy ukończyły Wielką Bitwę po (i w trakcie) Wielkiej Awarii otrzymają wreszcie kuźnię, która powinna być w dropie, a nie było? Ja czekam już tydzień, a suport mnie zwodzi, że wiedzą i pracują nad tym problemem, i że mam śledzić ogłoszenia na stronie głównej i forum, a nie do nich wypisywać. Dostanę kuźnię po dzisiejszej aktualizacji czy mam czekać do kolejnej?
    I jeszcze problem z wrzucaniem premii, było dobrze, ale się popsuło. Może by tak udało się naprawić, żeby było jak dawniej a nie jak jest teraz?

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    A co z poprawką, która sprawi, że osoby które po raz pierwszy ukończyły Wielką Bitwę po (i w trakcie) Wielkiej Awarii otrzymają wreszcie kuźnię, która powinna być w dropie, a nie było? Ja czekam już tydzień, a suport mnie zwodzi, że wiedzą i pracują nad tym problemem, i że mam śledzić ogłoszenia na stronie głównej i forum, a nie do nich wypisywać. Dostanę kuźnię po dzisiejszej aktualizacji czy mam czekać do kolejnej?
    I jeszcze problem z wrzucaniem premii, było dobrze, ale się popsuło. Może by tak udało się naprawić, żeby było jak dawniej a nie jak jest teraz?
    gdyby dostałaś 2 kuźnie to w moment by Ci ją zabrali wiedzieli by gdzie problem

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przykra sprawa że tak BB pracuje na wizerunek programistów od siedmiu boleści.
    Zwracaliśmy uwagę na testowym, że niektóre budynki wyświetlają okna dialogowe za wysoko i nie można ich zamknąć (stanica, jarmark, boisko, park wiosenny, sala miodów, pewnie coś jeszcze), no to własnie wrzucili nam to udogodnienie na serwery.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można zamknąć, tylko trzeba okno "ściągnąć" w dół . Co nie zmienia faktu, że chyba nie tak to ma wyglądać

  9. #49
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Przykra sprawa że tak BB pracuje na wizerunek programistów od siedmiu boleści.
    Zwracaliśmy uwagę na testowym, że niektóre budynki wyświetlają okna dialogowe za wysoko i nie można ich zamknąć (stanica, jarmark, boisko, park wiosenny, sala miodów, pewnie coś jeszcze), no to własnie wrzucili nam to udogodnienie na serwery.
    z kazdym tygodniem coraz wiecej argumentow za teoria spiskowa, ze umyslnie sabotuja resztki tej gry, bo nie stac ich wizerunkowo na to zeby ja po prostu zamknac gdy jeszcze ma jakis graczy
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja mam problem niby akutalizacja sie zakonczyla a gra mi sie laduje juz godzine i zaladowac nie moze
    https://clip2net.com/s/3Yq25ff

    tak to wygląda, wszystkie przegldarki tak samo ciasta wywalone i guzik daje

Zamknięty wątek
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.