Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: granit

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia

    granit

    A ja chciałbym wiedzieć dlaczego z przygód praktycznie przestał wpadać granit ? Nie oszukujmy się - kiedyś granit wpadał co którąś przygodę, dzisiaj jest go ja na lekarstwo. Czy to też polityka BB żeby kupować go za klej ? Bo całkiem normalne to to nie jest, i niech nikt nie mówi że coś nie jest na rzeczy....

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masz rację, coś jest na rzeczy, ta sytuacja trwa już od dwóch lat, chyba najwyższy czas na zmianę.
    Przeczytaj sobie:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...wylosowa%C4%87
    zwróć uwagę na datę postu
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 02.03.2014 o 11:47
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Hmmm wczoraj 3x granit z dzielnego krawca a wczesniej w tym tygodniu 900 z piratow i 10x 400 z okradajek + inne przygody wiec to kwestia szczescia

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    ja wczoraj 4 Byki z wymianą dropów, co daje 12 dropów z Byka, 5-6 były z granitem

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Także dzis 2x z byka granit więc teoria obalona że granitu nie ma, raz jest raz nie ma, nie ma co sie doszukiwać drugiego dna.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja już się nie raz przekonałem, że czasami jak się złapie złą passe to leci saletra i saletra i coś jeszcze ale nie granit.
    Ale czasami jak się złapie wiatr w żagle to granitu mamy tysiące.

    Niestety, ale masz jakiś procent szansy na granit więc on wpada.
    Tylko trzeba mieć jeszcze ciut szczęścia.

    Teraz skończyłem 3 Byka pod rząd i za trzecim razem dopiero granit wpadł, ale wpadł.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wczoraj - 11x byk - 1x granit. Faktycznie wpada non stop Zresztą widać na handlu ile jest granitu - aż nie chce sie przewijać kolejnych stron

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast odpowiedzi:

    Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.