Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem po utracie połączenia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problem po utracie połączenia

    Hej,

    Od kiedy zacząłem grać w tso zauważyłem pewien problem - po utracie połączenia internetowego często (chyba nie za każdym razem) mój geolog jest 'zawracany' (zaczyna poszukiwania od początku).

    Przy poszukiwaniu marmuru, to nie jest taki duży problem, ale przy poszukiwaniu węgla przez 3h i utracie tych 3h z powodu przejścia z biura do domu zaczyna się to robić denerwujące ;-)

    Korzystam z przeglądarki Firefox na Linuksie (w tym momencie Kubuntu 13.04 - wcześniej błąd na pewno zdarzał się na poprzednich wersjach tej dystrybucji).

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To znany błąd gry. Prawdopodobnie spowodowany nieprawidłowym zapisywaniem stanu gry podczas zwalniania strefy.
    Był bardzo odczuwalny podczas ewentu z polami dyń, gdy resetowały się czasy na polach dyń (tych 4 i 8 godzinnych)

    Obecnie odpowiednia poprawka jest testowana na serwerze testowym, weszła tam 11.04, u nas powinna się pojawić podczas następnego "ulepszania" gry (w poprzedni czwartek wgrano u nas poprawki które weszły na serwer testowy 2.04)
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 06.05.2013 o 06:16
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.