Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #161
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    Mi tam się ten event podobał - znowu zaczęłam robić drwale o których zapomniałam że istnieją.
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Yyy... Albo ja coś przegapiłem, albo źle doczytałem, ale ten krótki event to polega na zrobieniu jak największej ilości przygody Koniec Świata, a nie na trzaskaniu Drwali...
    Coś pomieszałaś/eś...
    Cytat Zamieszczone przez szwargotka Zobacz posta
    Ajć Niedźwiadek, najbystrzejszym zwierzakiem w lesie raczej nie jesteś
    Rozmawiamy o evencie Koniec Świata, tak? Bo jeśli tak to faktycznie nie jestem najbystrzejszy...
    Widocznie ten wpis Penelopy mnie zbił z tropu...
    Każdy gracz będzie musiał ukończyć przygodę „Koniec Świata” tyle razy, ile to możliwe[...]

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    "Każdy gracz będzie musiał ukończyć przygodę „Koniec Świata” tyle razy, ile to możliwe, aby uratować świat. [...] Wymagana ilość przygód niezbędnych do ukończenia, aby ocalić świat zależy od liczby aktywnych graczy na całym świecie."
    Ja sam zrobiłem Koniec Świata 18 razy do tej chwili, i rozumiem, że wykonałem normę na złote trofeum za 9 osób (18/200% = 9)
    Bardzo proszę o podsumowanie - rozliczenie się wydawców gry z tego co napisali - i ujawnienie ilu aktywnych graczy było i ile faktycznie przygód zostało ukończonych.
    Proszę o uczciwość względem nas - graczy, bo jesteśmy z wami i bierzemy udział w tych wydarzeniach nie tylko dla nagród, ale z sentymentu do dawnych lepszych czasów w tej grze...

  3. #163
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    Mi tam się ten event podobał - znowu zaczęłam robić drwale o których zapomniałam że istnieją.
    I proponuję zamknąć ten wątek już, zacznijmy pisać o wielkanocnym i o unity może, bo tam może być Klapa solidna,
    pozdrawiam zatwardzelców którzy zostali w TSO..
    Na ciul teraz robić Drwale?? Drwale to trzeba robić w evencie wielkanocnym, który jest przed nami...
    A to wydarzenie to lepiej przemilczeć.

  4. #164
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sachtel Zobacz posta
    Jak TSO padnie, to ja zaczynam grać w StarCrafta (jest za darmo), może Blizzard ma lepsze podejście do graczy...
    Dzięki wielkie nie wiedziałem że to jest online
    Przypomniała mi się młodość
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  5. #165
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Dzięki wielkie nie wiedziałem że to jest online
    Słaba pamięć w takim razie, bo 'to' jest online od czasów gdy wprowadzono battle.net, czyli troche ponad 2 dekady

    Inna sprawa to że na obecnym etapie wchodzić w 'to' to strata czasu, chyba że ktoś lubi być obijanym przez dzieciaki które umieją grać. Taka specyfika gry esportowej.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #166
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kundo2015 Zobacz posta
    Szkoda czasu na nagrody i dropa z przygody - choć strat 0 - wyszkolony Samotnik 245 Eż i z jednego miejsca puszczasz - niszczy wszystko - sam zrobiłem juz kilkadziesiąt przygód - ale naprawdę szkoda czasu co do opłacalności przygód nawet względem expa i chyba szkoda oczu na to popieprz... tło przygody
    Szkoda, ze odpowiedni poradnik nie zostal opublikowany. Mysle, ze znalazlyby sie osoby, ktore by odpalaly przygode i wysylaly ten 1 atak, jezeli to byl rzeczywiscie tylko 1 atak. Najwiekszy problem w tej przygodzie to byla liczba obozow do zaatakowania, a co za tym idzie czas jaki trzeba bylo poswiecic na wykonanie jednej przygody.

  7. #167
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Ataków musisz puścić tyle ile bossów - 14.

  8. #168
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Ktoś mi może racjonalnie wyjaśnić, jaki system BB obrało, że kilka dni temu osiągnięty był poziom srebrny a teraz spadł do brązowego?

  9. #169
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wzieli wartosci z początku eventu, ekstrapolowali do konca i wyszło im ile będzie zrobionych. Oczywiście nikt nie byl na tyle bystry zeby wpasc na to, ze ludzie nie beda tych slabych przygod regularnie robic po nic, w szczegolnosci przed updatem nagrod koncowych, wiec realna liczba robionych na dzien bardzo szybko zmaleje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #170
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    ,,To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 21 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.