Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Obszar serwera uszkodzony

    Po przyjęciu zaproszenia do przygody wysłanej przez innego gracza podczas wejścia do niej wyskakuje błąd o komunikacie Obszar serwera uszkodzony. W tym obszarze wystąpił błąd .Prosimy spróbować ponownie.

    Pragnę dodać że ten sam problem mają pozostali czterej gracze z tej przygody. Osoba zapraszająca miała już kilka dni temu ten sam problem . Gdy uruchamiam przygodę gra działa płynnie i nie wyskakuje taki komunikat. Więc od razu uprzedzam że u mnie ciasteczka, pamieć podręczna nie generują tego problemu.

    Proszę o informację jak można ten błąd usunąć bo od rana nie mogę wejść do nikogo na przygody a jak wiadomo jest event i nie moja wina że gra ma sporo błędów .

    Pozdrawiam i liczę na szybki odzew Sebastia27

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2022
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tez jestem zainteresowany tym tematem
    bo rowniez zostalem zaproszony do tej przygody i zblokowany juz na ponad 10 godzin
    Pamietajmy ze jest ewent i kazdy zbiera DYNIE
    Ostatnio edytowane przez kriscross2022 ; 31.10.2023 o 22:23

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeśli po nocnym skrypcie ze strony BB nie nastąpiła poprawa, czyli możliwość wejścia na wyspę, to nie chcę być złym prorokiem, ale może być kłopot....

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Jeśli po nocnym skrypcie ze strony BB nie nastąpiła poprawa, czyli możliwość wejścia na wyspę, to nie chcę być złym prorokiem, ale może być kłopot....
    Wiesz to nie chodzi o wyspę ale zablokowany slot przygody od innego gracza. Gra działa normalnie jak na te niskie standardy tylko ten problem .

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie od rana nie działa , przy wejściu na przygodę gra się zablokowała i mam cały czas komunikat o uszkodzeniu w obszarze serwera
    pisałam do suportu i dostałam znaną odpowiedź o ciasteczkach czyszczeniu przeglądarki i inne bla bla bla, ewidentnie wina jak zwykle po stronie gry.
    zdążyłam odpisać przed 17 , więc może rano ktoś się tym zajmie . chociaż myślę , że może być kiepsko

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.