Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Genialny Support

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia

    Genialny Support

    Wysłałem zgłoszenie do supportu i otrzymałem wiadomość:
    „Dziękujemy za skontaktowanie się z działem Obsługi Klienta Ubisoft. …ble, ble, ble....”
    - następnie otrzymałem wiadomość:
    „Opisany przez Ciebie problem, występujący na Unity, jest nam już znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy poprawki zostaną wprowadzone do gry. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności.”
    - po czym po 4 dniach otrzymałem wiadomość:
    „Niedawno z Twojego konta Uplay zostało wysłane zgłoszenie do Działu Obsługi Klienta Ubisoft. Ponieważ w ciągu ostatnich czterech dni nie otrzymaliśmy od Ciebie odpowiedzi na naszą ostatnią wiadomość, Twoje zgłoszenie zostało automatycznie zamknięte”
    !!!!!!
    - Pytanie: na jaką wiadomość nie odpowiedziałem, dlaczego zgłoszenie zostało automatycznie zamknięte?
    Poruszyłem ten temat na czacie gildii i pomocy serwera, okazuje się, że sporo graczy ma identyczne doświadczenia, zgłoszenia do Supportu są automatycznie zamykane po 4 dniach.

    Tak działa support ))

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bo to TWOJA wina. Zawracasz im tylko glowe!!

    Połączenie nie powiodło się - wczoraj konserwa , a dzis juz znowu cos nie dziala, nie mozna sie zalogowac. :>

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie 0 informacji o planowanych konserwacjach serwera...

    Czy to juz koniec gry......?

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Markiz_de_Kot
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Choć z samego rana sie udało zalogować to teraz leży i kwiczy. Czyli wgrywają poprawkę do poprawki. Do poprawki poprawki poprawki.................itd :/

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2023
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    usunąć poprawki do wersji ostatniej poprawnie działającej i zacząć od nowa nowe poprawki wprowadzać.
    kiedy to zacznie działać?
    czy w wyniku poprawek cotygodniowe (czwartkowe) wyłączenie serwera w tym tygodniu nie będzie miał miejsca?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czwartek i w piątek i sobotę i niedzielę też będą wgrywać "mini łatkę" o poprawki

    Standardowo 8-12

  7. #7
    vassago4
    Dzisiaj dali sobie czas na przerwe kawową i mamy pauze do 18

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    ujawnianie na forum korespondencji z supportem jest niezgodne z regulaminem, dlatego zamykam ten post i przenoszę do archiwum a wkrótce usunę.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.