Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Cenne Dane Wywiadowcze

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Cenne Dane Wywiadowcze

    Witam.
    Dzisiaj wieczorkiem godzina 22:58 Miałem buga na grze. O tuż zrobiłem przygodę znalazłem trzy kolekcje ale mimo znalezienia ich nie wskoczyło mi zadanie. Mało tego mogłem zrobić premię dzięki czemu statek dopłyną do portu lecz dzięki temu że ubiłem statek to również nie wskoczyło mi zadanie z zakończeniem przygody. Myślałem że da radę odświeżyć ten bug. Ale niestety nie dało Się. Dlatego zakładam ten post w celu naprawienia tej przygody.
    Umieszczam również zdjęcia które potwierdzą że zebrałem 3 kolekcje i zabiłem statek. Jestem stratny teraz wojskiem wiec liczę że TSO mi to skunksem wynagrodzi gdyż leci on z tej przygody . Jeśli tak będzie dalej Się dziać to również będę zgłaszał bo to są jakieś kpiny by takie coś się działo.



  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fajne masz koleżanki

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A tak z ciekawości... używałeś "wróżkowego pyłu" ?
    Użycie tegoż powoduje właśnie takie bugi.. Chociaż nie za każdym razem. Mam swoją teorię na ten temat.

    Miałam to samo i kilkoro znajomych również, tyle że w scenariuszach. Wspólnym mianownikiem było właśnie użycie "wróżkowego pyłu"

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam swoją
    Miałem cos podobnego ale występuje to gdy znajdziesz wszystkie znajdki i zaraz po klepnięciu ostatniej wracasz na wyspę.
    W magazynie są wszystkie, produkujesz co trzeba a po wejściu w scenariusz nie zalicza tych znalezionych.
    Lekarstwem jest poczekanie na komunikat systemu i dopiero powrót na wyspę.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    o ja tak 'zepsułam' wrózkowym pyłem bogactwo gór






    p.s.
    pomogło zalogowanie z innego kompa, na moim nie chcialo mi się czyścić ciasteczek

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    ten problem został rozwiązany podczas aktualizacji 18.07.2017. Nie powinien już występować. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.