Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #171
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wzieli wartosci z początku eventu, ekstrapolowali do konca i wyszło im ile będzie zrobionych. Oczywiście nikt nie byl na tyle bystry zeby wpasc na to, ze ludzie nie beda tych slabych przygod regularnie robic po nic, w szczegolnosci przed updatem nagrod koncowych, wiec realna liczba robionych na dzien bardzo szybko zmaleje.
    ale to sugeruje ze oni to w ogóle monitorowali! A moim zdanie brali dane z sufitu cały czas... Tylko sie zorientowali ze tego *****izmu NIKT prawie nie robi i chyba by zaliczyli mega wtope jakby dali złotą wersje...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak ktos wg mnie slusznie zauwazyl gross graczy na poczatku zrobilo przygode raz. Przekonalismy sie ze nic sie nie zmienilo i przygoda jest z gatunku "bieda" dla relatywnie silnych aktywnych graczy (no ja to moze niekoniecznie jestem ten silny) a nagrody nie warte chocby wspomnienia. A to silni/aktywni gracze ciagna te gre i utrzymuja serwer przy zyciu a nie gracze z poziomem 30-40 ktorzy wchodza do gry 2-3x w tygodniu. A nastepnie odpuscili. Ja przykladowo ten event spedzilem przy sniper ghost warrior contracts Ktos inny pisal ze wrocil do drwala. I tak nam minal mini event

  3. #173
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ale to sugeruje ze oni to w ogóle monitorowali!
    nie wiem i nie tego dotyczyl moj post, wyjasnilem tylko w jaki sposob mogl powstac spadek a czy tak to wygladalo nie wiem i mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #174
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jaki jestem zdziwiony

    ...,,Aby wrócić do aktualnego tematu opinii. W tej chwili wszystko jest składane i obliczane. Jak tylko będę miał przeglądy, podzielimy się z wami. Ale ponieważ chcemy go skonfigurować na całym świecie, oczywiście może to zająć kilka godzin.

    Zgodnie z obecnym stanem mogę z całą pewnością powiedzieć: „Zdobędziesz trofeum!”, Ale zostawię je w ciemności. W weekendy było o wiele bardziej aktywne niż w ciągu tygodnia''
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1785629

  5. #175
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    ,,To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść to już jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma już nic"

    Poprzedni mój identyczny wpis zniknął, ciekawe dlaczego? Czyżby jakieś złe moce się uchowały?
    Ostatnio edytowane przez John_Maj ; 15.03.2021 o 15:29

  6. #176
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez John_Maj Zobacz posta
    ,,To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść to już jest koniec możemy iść jesteśmy wolni bo nie ma już nic"

    Poprzedni mój identyczny wpis zniknął, ciekawe dlaczego? Czyżby jakieś złe moce się uchowały?
    Nie zniknął, jest #170

  7. #177
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    jest MSW i srebrna odznaka, zaczęli ten niby event jak leniwe sknerusy ale wyszli z twarzą, czyli nie chować głowy w piasek, ''mówić'' o takich sprawach głośno a coś uda się ugrać, nawet w tej ultraoszczędnej firmie

  8. #178
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj

    Katastrofa

    Cytat Zamieszczone przez nogrip Zobacz posta
    Tak jak ktos wg mnie slusznie zauwazyl gross graczy na poczatku zrobilo przygode raz. Przekonalismy sie ze nic sie nie zmienilo i przygoda jest z gatunku "bieda" dla relatywnie silnych aktywnych graczy (no ja to moze niekoniecznie jestem ten silny) a nagrody nie warte chocby wspomnienia. A to silni/aktywni gracze ciagna te gre i utrzymuja serwer przy zyciu a nie gracze z poziomem 30-40 ktorzy wchodza do gry 2-3x w tygodniu. A nastepnie odpuscili. Ja przykladowo ten event spedzilem przy sniper ghost warrior contracts Ktos inny pisal ze wrocil do drwala. I tak nam minal mini event
    O to to to popieram w całej okazałości ... To jest bardzo trafne spostrzezenie i prawdziwe w rzeczy samej.
    Minął pseudo event i puścic go trzeba w zapomnienie ....na chój mi 10 MSW ? albo kościotrup a mam ich z 5-ciu i żadnego nigdy nie użyłem (jak już to powinien byś w listopadowym evencie raczej) Ludzie ,kto wymyslił ten ewent i po co ? KTO TRZYMA LUDZI WYMYŚLAJĄCYCH TAKIE DZIADOSTWO ? żeby utrzymać ludzi przy grze i ewentualnie przyciągnąć nowych graczy to nie wymyślajcie takich ewentow ze starymi przygodami z dziadowskim dropem....żeby przyciągnąć (lub utrzymać ) gracza to trzeba coś zaoferowac ....ale z tego co widac po tym ewencie to raczej BB nie zależy na graczach.....

  9. #179
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    a tego to juz w ogóle nie kumam :

    cyt:"BB_Penelopa BB_Penelopa
    Community Manager"

    Każda z instancji wykonała dobrą robotę i każdy z Osadników zrobił, co w jego mocy!
    Chcieliśmy również udostępnić ogólny ranking, ponieważ niektóre światy mogą Cię zaskoczyć swoim rankingiem.
    Liczba ukończonych przygód na serwer / całkowita liczba ukończonych przygód na całym świecie
    Spoiler

    de05
    de09
    de06
    de14
    de01
    de11
    de10
    de03
    de04
    de02
    de13
    de12
    de08
    de07
    uk03
    uk01
    cz01
    fr02
    fr01
    uk02
    ru01
    ru02
    pl01
    nl01
    pl05
    pl04
    pl03
    us01
    es01
    pl06
    pl07
    ru03
    pl02
    us02
    it01
    br01
    mx01
    ro01
    gr01
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 12.04.2021 o 10:57

  10. #180
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Słabiutkie nagrody nie zachecające do uczestniczenia w evencie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 21 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.