Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia

    Nowy Budynek - 'Przygodex'

    Witajcie.
    Kiedyś poruszałam już ten temat w jakimś wątku.
    Co myślicie nad utworzeniem budynku 'Przygodex' (oczywiście jest to nazwa robocza). Zapytacie pewnie: "a co on miałby robić?".
    Ano.. Zauważcie, że w gwieździe macie sporo przygód, których na 99% nie będziecie już robili. A nawet jeśli, to będzie to 1 przygoda (a macie ich przykładowo 30). Przykładami takich przygód są: Zakazane Eksperymenty, Zdrajcy, ostatnio mniejszą popularnością jest też Wiktor.
    Proponuję stworzyć budynek to przerabiania przygód.
    Przykładowo:
    20x Zakazane Eksperymenty można przerobić na 1x Zdrajcy,
    30x Zdrajcy można przerobić na 1x Wyspa Piratów,
    25x Wyspa Piratów można przerobić na 1x Wikingów,
    itd.
    Oczywiście są to przykłady z głowy. Ktoś mógłby siąść i rozważnie stworzyć owe zamiany.
    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    coś mogliby pomyśleć ostatnio liczyłem i mam 64 zakazane a dzieci, wiktorow, banitow juz mi się liczyć nie chciało
    ( ) ( ) 16.03.2012 START --> 28.03.2012-16.06.2012 Good Of Angels[Good] --> 16.06.2012-19.09.2012 LegionOfSettlersTeam[LOST] --> 20.09.2012-31.05.2013 KrwawaArmiaCiemności[KAC] --> 02.06.2013-forever? a be ce( . ) ( . )[TUT0R] ( ) ( )
    Zapraszam do zapoznania się z gildią.

  3. #3
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak zawsze, jestem PRZECIWNY wszelkim pomysłom mającym na celu intratne pozbywanie się niechcianych przygód. Ewentualne uatrakcyjnienie tych przygód powinno się odbyć poprzez modyfikację w dropach.

    Cytat Zamieszczone przez Suzanna Zobacz posta
    Przykładami takich przygód są: Zakazane Eksperymenty, Zdrajcy, ostatnio mniejszą popularnością jest też Wiktor.
    Zapomniałaś wspomnieć o "nieśmiertelnych" Dzieciach Sawanny Wbij 48 lvl i dorób się puszkarzy, to Ci się oczy otworzą na atrakcyjność Zdrajców

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    nooo dobry pomysł ;D
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 05.09.2013 o 13:56

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wbij 48 lvl i dorób się puszkarzy, to Ci się oczy otworzą na atrakcyjność Zdrajców
    a z gienkiem 270 to dopiero atrakcyjność wzrasta

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł. Jeszcze mógłby przerabiać przygody na fragmenty map itp. Jestem jak najbardziej ZA!

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakaś bzdura. Zdrajcy mało popularna? Nieprawda, po prostu jest jej duzo na handlu.

  8. #8
    konkur4
    BB ma swoje dziwne ceny, dzieci u kupca za 200 map, zakazane 300, gdyby u tego samego kupca pojawiła się opcja "sprzedaj", powiedzmy za dwu lub czterokrotnie mniejszą ilość, nie miałbym nic przeciwko. Działałoby to tylko w przypadku rzeczy za surowce, bo za klejki to wiadomo.

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i do tego dla równowagi usunąć opcje kupna czarnych i byka (tego dodać do poszukiwań) za mapy

    A tak poważnie to jedynie zmiana w dropie z "niechcianych przygód" i ewentualnie sklady niektórych obozów co by było łatwiej spowodował by spadek frustracja po znalezieniu zakazanych czy dzieci.

    Z mapami nie ma co kopmbinowac bo na horyznocnie drzewko dla odkrywców wiec map na bank przybędzie i to sporo.
    przy 17 grubych będzie można wyciągnąć ponad 250 map na dzień (przy założeniu że nie trafimy dzieci lub zakaznych ;p)
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 06.09.2013 o 08:13

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Suzanna Zobacz posta
    Witajcie.
    Kiedyś poruszałam już ten temat w jakimś wątku.
    Co myślicie nad utworzeniem budynku 'Przygodex' (oczywiście jest to nazwa robocza). Zapytacie pewnie: "a co on miałby robić?".
    Ano.. Zauważcie, że w gwieździe macie sporo przygód, których na 99% nie będziecie już robili. A nawet jeśli, to będzie to 1 przygoda (a macie ich przykładowo 30). Przykładami takich przygód są: Zakazane Eksperymenty, Zdrajcy, ostatnio mniejszą popularnością jest też Wiktor.
    Proponuję stworzyć budynek to przerabiania przygód.
    Przykładowo:
    20x Zakazane Eksperymenty można przerobić na 1x Zdrajcy,
    30x Zdrajcy można przerobić na 1x Wyspa Piratów,
    25x Wyspa Piratów można przerobić na 1x Wikingów,
    itd.
    Oczywiście są to przykłady z głowy. Ktoś mógłby siąść i rozważnie stworzyć owe zamiany.
    Co o tym sądzicie?
    sądzimy o tym tyle,
    że jest to kolejny post z cyklu dlaczego z poszukiwań nie wpada za każdym razem przygoda Wikingowie. ew. Czarni Rycerze.
    a na przygodzie za każdym razem nie zdobywamy granitu.
    sztuka polega na tym żeby zrobić coś z tego co jest dostępne w grze,
    a nie oczekiwać że gra będzie zmieniona pod moje widzimisię...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.