Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: sezon przygód - a niekupione przygody pod kłódką

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat

    sezon przygód - a niekupione przygody pod kłódką

    dodatkowy czat handlowy potrzebny jak dziura w skarpecie zrobiliście, promo na klejki też - udało się, wielkie gratki BB!
    ale tu się fart kończy bo w sezonie przygód coś nie pykło, kilka osób pisało dzisiaj że ma kłódkę na przygodach za mapki więc pewnie problem jest większy, a grają i na unity i na kliencie więc nie pisać że klienta nie wspieracie itp
    jakąś radę poza: wyczyścić ciasteczka (było robione) albo zgłosić do suppa masz Penelopa?
    czy spokojnie zaczekać 9 dni i problem zniknie?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Scav
    Dołączył
    23.04.2023
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przebijam! Nie dostaję podwójnego expa i dropa za np. Wyspę Piratów.
    The Settlers Online - jedyna gra, w której cieszysz się z upływu czasu.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja to nawet napiszę że nie mam żadnego sezonu więc nie każdemu go wgrali
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    event NIE działa teraz, nie ma oznaczenia przygód, info nad czatem i nie ma mnożonych punktów i dropa, witki opadają a strusie głowy w piasku trzymają
    szkoda marnować czas teraz, jest słoneczny weekend, może coś naprawią i napiszą po niedzieli: jak się macie kochani?
    a jak myślisz, kochana?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    exp jest normalny ale droop podwójny już działa. słoneczny powiadasz u mnie chlodno i pada co innego tu robić jak nie lampy chociaż dla samego droopu a szkoda exp by sie też zdał

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Przyłączam się do tematu. Wczoraj ewent wszedł dopiero około godziny 19 i dla sprawdzenia czy działa zrobiłem wyspę piratów i brak dropa +100%
    Dzisiaj zrobiłem Sindbad i Oblężone Miasto i po zakończeniu przygody brak dodatku 100% i co zabawne brak informacji o ewencie sezonu przygód.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Michomal Zobacz posta
    Przyłączam się do tematu. Wczoraj ewent wszedł dopiero około godziny 19 i dla sprawdzenia czy działa zrobiłem wyspę piratów i brak dropa +100%
    Dzisiaj zrobiłem Sindbad i Oblężone Miasto i po zakończeniu przygody brak dodatku 100% i co zabawne brak informacji o ewencie sezonu przygód.
    Wczoraj event mialem od okolo 12 bodajże, robilem kilkukrotnie lampę i droop był jak należy czyli + 100% ale expa nie było. dziś nie ma ani droopu ani expa + 100%

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Przyłączam się do tematu - owszem zakupy przygód dało się zrobić ale ani +100% doświadczenia ani surowców z Aladyn i piękna księżniczka nie mam.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Też mam kłódeczki na przygodach, czy po niedzieli ktoś z smerfów zacznie pracować, przeczyta to i napisze co zrobić?

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    jeżeli występują jakiekolwiek błędy bardzo proszę o wylogowanie się z gry na 15 minut, następnie proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Instrukcja znajduje się > tutaj <.

    Jeżeli po wykonaniu powyższych czynności problem będzie w dalszym ciągu występował, proszę o wysłanie zgłoszenia do naszej pomocy technicznej.

    Formularz znajduje się na stronie głównej The Settlers Online.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.