Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Zmiany w grze - 10.03.2020 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ksantypa Zobacz posta
    I gdzie ta lista??
    Jest podana na dole, jak w każdym poście, gdzie pojawiała się nowa lista budynków.
    Skrzydła do góry!

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a lista bledow jakie dodacie kiedy zostanie wklejona

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Może Penelopa albo ktoś kompetentny odpowie?
    o naiwny czlowieku ...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę, każdy szuka błędów 0
    OK, gra ma swoje za uszami, jest sporo niedociągnięć - pomijam już brak normalnego kontaktu i reakcji na problemy użytkowników - ale ludzie... Czy Wy maci z tego radość, aby ciągle wykopywać coś nowego? Gra nie jest idealna, ale to tylko gra. Jak Ci to przeszkadza, nie graj, kto Cię zmusza? Ja zdaje sobie sprawę z wielu niedociągnięć, też mnie to denerwuje, ale zlewam to - biorę z gry to co mi najbardziej pasuje. Jakbym tak miał narzekać na wszystko, to nic innego bym nie robił. Oczywiście, możecie sobie pokrzyczeć, nikt Wam tego nie broni. Ale nie szkoda Wam Waszego czasu? Chyba, że nie macie nic innego do roboty. Na ulice wyjdźcie, podjedźcie pod siedzibę BB i walczcie o poprawki 0 Są także osoby, które narzekaja w swój sposób i to fajnie się czyta, szczerze. Jednak większość, to aby... aby głośniej, aby zjechać 0
    A jak pieczywo drożeje w ciągu kilku miesięcy o 30% to nikomu to nie przeszkadza, wazne aby w necie się wykrzyczeć 0
    Skrzydła do góry!

  5. #15
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Widzę, każdy szuka błędów 0
    OK, gra ma swoje za uszami, jest sporo niedociągnięć - pomijam już brak normalnego kontaktu i reakcji na problemy użytkowników - ale ludzie... Czy Wy maci z tego radość, aby ciągle wykopywać coś nowego? Gra nie jest idealna, ale to tylko gra. Jak Ci to przeszkadza, nie graj, kto Cię zmusza? Ja zdaje sobie sprawę z wielu niedociągnięć, też mnie to denerwuje, ale zlewam to - biorę z gry to co mi najbardziej pasuje. Jakbym tak miał narzekać na wszystko, to nic innego bym nie robił. Oczywiście, możecie sobie pokrzyczeć, nikt Wam tego nie broni. Ale nie szkoda Wam Waszego czasu? Chyba, że nie macie nic innego do roboty. Na ulice wyjdźcie, podjedźcie pod siedzibę BB i walczcie o poprawki 0 Są także osoby, które narzekaja w swój sposób i to fajnie się czyta, szczerze. Jednak większość, to aby... aby głośniej, aby zjechać 0
    A jak pieczywo drożeje w ciągu kilku miesięcy o 30% to nikomu to nie przeszkadza, wazne aby w necie się wykrzyczeć 0
    W większości się zgodzę z Tobą Minael, może poza normalnym kontaktem, bo co to właściwie znaczy normalny kontakt w takiej grze? Co do reakcji na problemy użytkowników, to nie jest chyba tak źle, nie raz mam sama jakiś nurtujący mnie problem i zawsze, gdy poproszę o pomoc to ją dostaję.
    W przypadkach globalnych czekam cierpliwie na poprawki, które wymagają często bardzo dużo czasu i ja to rozumiem, już się do tego przyzwyczaiłam i tak jak Ty olewam i gram z uśmiechem zamiast się denerwować, że coś działa niepoprawnie. A to całe narzekanie, przeradza się u niektórych w straszny hejt, to chyba boli najbardziej, spotykamy się na grze żeby było fajnie, miło, dla ogólnej zabawy. Nie zapominajmy o tym po co tu jesteśmy. Nie wiem, czy tu niektórzy ludzie zapomnieli o kulturze, o dobrym wychowaniu, o szacunku dla innych ludzi, jak tak to zapraszam w szeregi partii rządzącej, a nie w miejscu gdzie mamy się wyluzować. To całe narzekanie jeszcze można jakoś ścierpieć, choć też dziwie się, że ktoś od tylu lat narzeka wiecznie i wciąż gra, ale może tak lubi i jak to robi z szacunkiem dla innych ludzi to spoko. Natomiast ten cały hejt, aż żal patrzeć na niektóre posty...myślą, że są śmieszni, a są żałośni i jeszcze sprawiają komuś po drugiej stronie ekranu przykrość, mega słabe.

  6. #16
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    W większości się zgodzę z Tobą Minael, może poza normalnym kontaktem, bo co to właściwie znaczy normalny kontakt w takiej grze? Co do reakcji na problemy użytkowników, to nie jest chyba tak źle, nie raz mam sama jakiś nurtujący mnie problem i zawsze, gdy poproszę o pomoc to ją dostaję.
    Ja mam podobnie, od 2012 roku, cokolwiek się działo złego, jakiekolwiek problemy, jakos nie było większego kłopotu z tym. Kontakt zawsze w miarę szybki, ale widze, że inni czasem czekają za długo. Nie wiem od czego to zależy - moze od formy napisania, że to było jakieś żądanie, obrażanie itp.
    Gorzej bywa z reakcją jak jest jakis event. Wtedy każda godzina ma znaczenie i wiadomo, że z tym jest ciężko i to chyba tu najwięcej jest niezadowolenia.

    Odnośnie aktualnego stanu gry - specjalnie nie mam zastrzeżeń. Coś się dzieje, ta forma mi pasuje, bo nie jest to moje drugie życie, tylko chwilowa odskocznia od obowiązków, pracy (lub podczas jej) itp. Znalazłbym dużo rzeczy, ale równie dobrze mógłbym napisać własną grę 0 co nie raz już robiłem. Jednak nie o to chodzi.

    Miłej zabawy wszystkim 0
    Skrzydła do góry!

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dajcie lvdziom się zalogować a nie podnosicie badziewia

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego nie mogę wejść do gry od 4.03 brak panelu i przycisku graj może zdradzisz mi Penelopa tą tajemnice -to nie pierwszy raz m oj nick rob6411

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Zadam proste pytanie:
    Czy BB planuje zwiększyć wydajność Olejarni albo dostępność następnych bez kupowania za klejnoty?
    Może Penelopa albo ktoś kompetentny odpowie?
    Na chwilę obecną nie mamy takich planów. Może w przyszłości. Jeżeli dodamy zmiany związane z Olejarnią, odpowiednia informacja pojawi się na forum!

    Zachęcam Cię do podzielenia się swoją sugestią na forum w dziale: "pomysły i sugestie".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 05.03.2020 o 15:54

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Widzę, każdy szuka błędów 0
    OK, gra ma swoje za uszami, jest sporo niedociągnięć - pomijam już brak normalnego kontaktu i reakcji na problemy użytkowników - ale ludzie... Czy Wy maci z tego radość, aby ciągle wykopywać coś nowego? Gra nie jest idealna, ale to tylko gra. Jak Ci to przeszkadza, nie graj, kto Cię zmusza? Ja zdaje sobie sprawę z wielu niedociągnięć, też mnie to denerwuje, ale zlewam to - biorę z gry to co mi najbardziej pasuje. Jakbym tak miał narzekać na wszystko, to nic innego bym nie robił. Oczywiście, możecie sobie pokrzyczeć, nikt Wam tego nie broni. Ale nie szkoda Wam Waszego czasu? Chyba, że nie macie nic innego do roboty. Na ulice wyjdźcie, podjedźcie pod siedzibę BB i walczcie o poprawki 0 Są także osoby, które narzekaja w swój sposób i to fajnie się czyta, szczerze. Jednak większość, to aby... aby głośniej, aby zjechać 0
    A jak pieczywo drożeje w ciągu kilku miesięcy o 30% to nikomu to nie przeszkadza, wazne aby w necie się wykrzyczeć 0
    Świetna opinia, i nie jesteś w tym jedyny. ta gra nie jest całym światem. nie liczmy na to że producent usunie błędy, bo skoro przez tyle czasu ich nie usunął, to ich nadal nie usunie.

    Co do różnych błędów, błędzików i niedoskonałości oraz ogromnych byczorów, ja już od dawna nie liczę że zostaną usunięte. Ale jest coś jeszcze. Z końcem tego roku google wywala z chrome całkowicie obsługę flash player. a to oznacza że w przeglądarce już tej gry nie odpalicie. na nowy rok jedyny sposób dostępu do tej gry to będzie specjalna przeglądarka z wbudowanym flashem tylko do tej gry.

    i w tym momencie zastanawiam się co twórcy gry wyrabiają???? to nie ma sensu. po co się męczyć z jakimś uciążliwym flash playerem, skoro można grę albo przepisać pod HTML5, albo ..... zrobić dedykowaną wersję wykonywalną, tak jak to kiedyś było w settlers1 czy settlers2. gra jest na tyle prosta że to jest jak najbardziej osiągalne, i to nie mega kosztem. teraz jest nawet łatwiej, bo komputery są mocniejsze, są o wiele lepsze narzędzia dla programistów. *wystarczy z nich skorzystać*.
    niestety BB/Ubisoft nie chce tego zrobić i tyle. wolą posklejać frankensteina z jakiejś przerobionej przeglądarki z własnymi dodatkami, plus wszyty na siłę flash player.

    po prostu wielka szkoda. to nie przyciąga graczy.

    a co do różnyc poprawek aby "nie trzeba było kupować za klejki". a kto każe kupować? czy wszystko musi być wymaksowane? z drugiej strony BB nie ma powodu, aby obcinać sobie źródło dochodu. to jest gra typu Free2Play, czyli płacisz za to że coś masz lepiej. a jak nie chcesz, nie płacisz ale możesz grać. zresztą na podobnej zasadzie działa inna popularna, ale całkiem inna gra, jest to WoT czyli World of Tanks. Tyle że tutaj nie popełnili tak karygodnego błędu, i nie uzależnili się odprzeglądarkowego flasha. Ale nie liczę na to aby BB przepisało tę grę. Tak to jest jak rządzą ksiegowi, a w BB/Ubisoft niestety rządzą księgowi. Jeśli gra straci na popularności, to jeśli zacznie przynosić starty (w końcu zespół utrzymaniowy i serwery trzeba utrzymać a to kosztuje), to oni tę grę po prostu zaorają. To jest po prostu taki producent gier, oni tak mają.

    Na koniec, w pomysłach utworzyłem wątek z ankietą na temat przyszłości gry, wersję EXE lub HTML5 . tak wiem wiem, księgowy w BB zdecydował 'nic nie robimy, nie pakujemy się w koszty'. Ale jeśli w jakikolwiek sposób gra nie jest wam obojętna, zapraszam do ankiety i wypowiedzi, jaka by ona nie była
    oto link do forum:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ersj%C4%99-EXE
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 10.03.2020 o 10:12 Powód: dopisanie nowego wątku i ankiety

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.