Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83

Wątek: ✔ [23598] [23602] [23603] Problemy z kampanią Górski Klan - marzec 2020

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez elwis76 Zobacz posta
    A co powiesz ze w ostatniej przygodzie kamapani "wielka bitwa" nie ma dynamitu z poprzedniej przygody? Tez sobie dorobie wiecej?
    Kolego ja w przygodzie Lud Gor nie moge sobie skasowac antypremi bo niby czym?Mylisz z przygoda Nieznane Regiony.
    Nie jestem twoim kolegą
    A dwa zrobiłem teraz 5x klan i po za Regionami nie było problemu, bo premki nie działają tylko na Regionach dalej jest ok. A to że nie miałeś dynamitu to twoja wina, bo pewnie w Lud Gór zapomniałeś ubić obóz.
    I jakoś nie straciłem tryliona woja więcej niż normalnie
    Więc na drugi raz zastanów się co piszesz

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Nie jestem twoim kolegą
    A dwa zrobiłem teraz 5x klan i po za Regionami nie było problemu, bo premki nie działają tylko na Regionach dalej jest ok. A to że nie miałeś dynamitu to twoja wina, bo pewnie w Lud Gór zapomniałeś ubić obóz.
    I jakoś nie straciłem tryliona woja więcej niż normalnie
    Więc na drugi raz zastanów się co piszesz
    Nie jest ok. Na kazdej przygodzie mam premke sliski lod.
    Dynamit otrzymalem z tej przygody bo sam sie zastanawialem na co mi on w tej przygodzie. Wiec byl.
    Teraz po zakonczeniu przygody juz go nie ma, a wymagany jest w przygodzie "Wielka Bitwa"
    Swoimi postami wcale nie pomagasz tylko pokazujesz ze wszystko jest ok. A inni robia problem z niczego bo przeciez Ty go nie masz.

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    dynamit sie pojawi jak odpalisz bitwe , jesli jej nie masz odpalone to tego dynamitu w gwiezdzie nie ma ...

    masz sliski lód bo z 4 negatywnych max mozesz wykasowac 3 wiec zawsze jedna zostanie
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 14.05.2020 o 14:40 Powód: c

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    dynamit sie pojawi jak odpalisz bitwe , jesli jej nie masz odpalone to tego dynamitu w gwiezdzie nie ma ...

    masz sliski lud bo z 4 negatywnych max mozesz wykasowac 3 wiec zawsze jedna zostanie
    Dziekuje za wrescie jakas pomoc. Wiec mam rozumiec ze juz do konca kampani zostanie jakas jedna antypremia nie skasowana w przygodzie Nieznane Regiony?

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    no jesli tak masz to tak bedzie do konca

  6. #76
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Opiszę swoją przygodę z górskim klanem robiłem tą przygodę wiele razy i pewnie bym robił jeszcze kilka razy żeby zdobyć 20 k obsydianu na olejarnię. Wspaniali deweloperzy poprawili moje doznania w tej kampanii tak, że nie byłem wstanie znieść tej nadmiarowej radości z tego płynącej. Miałem już kilka tysięcy kryształu który postanowiłem zużyć robiąc krótkie listy teraz mam już 15 k klejnotów i za kilka tygodni mogę sobie kupić wspaniałą zbiorczą paczkę gdzie jet olejarnia i jeszcze wiele innych fantów.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy ktoś mógłby podesłać inne przewodniki niż te na http://settlersonlinewiki.eu?

    ps. jak to w końcu obecnie wygląda - pozostają 4 aktywne antypremie, czy tylko jedna?

  8. #78
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    najbardziej aktualne, są poradniki z wiki...

  9. #79
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko regiony trzeba z wiki robić na antypremie, resztę można robić wg. swojego uznania i potrzeb

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Tylko regiony trzeba z wiki robić na antypremie, resztę można robić wg. swojego uznania i potrzeb
    Znasz do nich jakiś inny przewodnik niż to co jet na wiki?

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.