Zobacz wyniki ankiety: Czy uwazasz ze budynek w ktorym sami tworzymy mnozik PD i dropa jest potrzebny?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    6 37.50%
  • NIE

    9 56.25%
  • Nie Mam zdania

    1 6.25%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Tworzenie własnych mnożników PD

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Tworzenie własnych mnożników PD

    Budynek prosty jak budowa cepa. Nie wazny wyglad..

    Produkcja
    Premia PD x2 drop x2 - 24h
    Premia PD x2 drop x2 - 48h

    Potrzebne surowce: Np polaczenie zaprawy, oleju, rudy platyny (i moze czegos jeszcze)
    Przykladowo zaprawa 3000 Olej 1000 ruda Platyny 1000
    Ozywiloby to handel, a takze z powrotem zwiekszylo wartosc w/w surowcow.
    Czas tworzenia premi np 48H, Ponowne uzycie 96 (to wartosci przykladowe)
    Budynek dodany na stale do sklepu np za 5000 kleju (mozna kupic tylko 1)(nie mozna handlowac)

    Wiem ze sa eventy, sa jakies mini eventy w miedzy czasie) ale fajnie aby mozna miec taki budyneczek i samemu jak sie ktos bardzo nudzi wlaczyc sobie dodatkowe PD i dropa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie jest to dobry pomysł, gra musi dawac wyzwania przez lata, nie przez jeden rok
    tak ze jestem przeciw
    chyba ze zamiane niepotrzebnych rzeczy, w tym budynki, za 1 monete, wtedy tak
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 08.07.2023 o 09:03
    Pozdrawiam,
    SS

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    nie jest to dobry pomysł, gra musi dawac wyzwania przez lata, nie przez jeden rok
    tak ze jestem przeciw
    chyba ze zamiane niepotrzebnych rzeczy, w tym budynki, za 1 monete, wtedy tak
    Ja widze same plusy.. I dla BB bo sciagaja z rynku nadmiar klejnotow. I dla graczy bo zamiast czekac na event miesiac+ moga sobie odpalic wlasna premke i wykorzystac czas wolny.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,


    dziękuję za opisanie ciekawego pomysłu!

    Zapraszam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    To juz kolejna propozycja która nic nie wnosi poza mozliwoscia kupienia sobie szybszego zakonczenia gry z nadmiaru posiadania. Jestem na nie. Gra jest juz powaznie zepsuta przez podobnie chciwe pomysły, wszystkie takie jesli sa to powinny byc wyłącznie za klejnoty.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,


    dziękuję za opisanie ciekawego pomysłu!

    Zapraszam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

    PENELOPO
    przepraszam, ze podepnalem sie tutaj...
    zobacz co narobilas w piatek, a juz mamy srode, a Ty dalej nie zaczailas co porobilas w piatek........
    jak mamy Ciebie szanowac, powiedz...
    ...........
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 13.07.2023 o 03:23
    Pozdrawiam,
    SS

  7. #7
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem zdecydowanie na nie.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    Jestem zdecydowanie na nie.
    jaki argument czy nie bo nie? Bo widze wiekszosc wychodzi z zalozenia ze skoro Oni mieli ciezko we wbijaniu lvli to niech inni maja tak samo ciezko. To samo bbylo ze zmiana dot receptury na TOM. Ja musialem robic 4-5-6 razy cala serie przygod, niech inni tez cierpia jesli chca.. Takie to jest zawistne , rzeklbym Polskie.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    nie przejdzie, NIE bo są leniwi i jedyne co nowego w ciągu roku potrafią dodac to NIEPOTRZEBNY kanał nie wiadomo do czego (do niczego)

    i NIE bo od zwiększania expa jest już premium, premia dla znajomego, stanica wywiadowców i szkolenie generałów, to mało?
    to może dodajmy opcje zakupu levela przelewam za parę setek, to by w ogóle ułatwiło grę
    a w ogóle, jak mieliby dodać specjale ''coś'' do tego by mnożyć dodatkowo expa po włączeniu wszystkich opcji jakie wymieniłem to ja nie wiem, ale spoko - oni też nie wiedzą i nie dowiedzą się nigdy bo tego NIE zrobią

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    nie przejdzie, NIE bo są leniwi i jedyne co nowego w ciągu roku potrafią dodac to NIEPOTRZEBNY kanał nie wiadomo do czego (do niczego)

    i NIE bo od zwiększania expa jest już premium, premia dla znajomego, stanica wywiadowców i szkolenie generałów, to mało?
    to może dodajmy opcje zakupu levela przelewam za parę setek, to by w ogóle ułatwiło grę
    a w ogóle, jak mieliby dodać specjale ''coś'' do tego by mnożyć dodatkowo expa po włączeniu wszystkich opcji jakie wymieniłem to ja nie wiem, ale spoko - oni też nie wiedzą i nie dowiedzą się nigdy bo tego NIE zrobią
    I to jest duzo? jezeli potrzebujesz na 1 lvl np 100mlnow? to ile tych przygod musisz zrobic nawet z prestizem i premka i stanica ..od groma i ciut ciut..
    Tu chodzi glownie o to ze jak ktos sie nudzi ma np dzien wolny, chce go spedzic przy setlerach - wlacza sobie 1 dzien premki, odpala wlasny mnoznik i robi np 2-3 przygody (bo wiecej nie zrobisz)mowie o normalnych graczach nie hardkorach.. Ile wycisniesz expa z tych 3 przygod? 7-milionow ? wow. jesli odejmiesz koszt jaki bylby potrzebny na zrobienie premi i kupno samego budynku nie widze nic takiego WoW co mialoby jakos super przyspieszyc i ulawtic wielce gre.Zwlaszcza ze w moim zalozeniu mozesz miec 1 taki budynek i wyprodukowana premia nie jest handlowalna, wiec duzy nie moze jej dac malemu, kazdy robi i uzywa dla SIEBIE.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 13.07.2023 o 15:17

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.