Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Odkrywcy i czytanie wiadomości---HIT

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Odkrywcy i czytanie wiadomości---HIT

    Cześć mój pomysł na poprawę gry---wg mojej oceny to byłby hit.
    1. Wciskająć np CTrl jak w windowsie można by zaznaczać kilku ,ilu się chce odkrywców , wysyłać ich hurtem ,na tą samą misję .
    Mając ich już kilkunastu ,bardzo długo się ich wysyła. A tak to by był moment .
    2.Widomości powinna być opcja aby można było odbierać wiadomości wszystkie na raz....wysyłam tylko odkrywców ...nie chce mi się już wszystkiego odczytywać co znaleźli ....a tak by można było --odczytaj wszystkie wiadomości od odkrywców / od przygody / na raz ,a nie przeklikiwać wszystkie wiadomości oddzielnie.
    Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    twoje wszystkie problemy rozwiazuje klient do TSO .- 1 klikiem wysylasz nawet 200 odkrywcow. w mailu ptaszkiem zaznaczasz i wskazujesz gdzie ma ten drop isc do gwiazdki czy do magazynu

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    bardzo dziękuję za opisanie pomysłu. Na chwilę obecną nie wprowadzimy grupowego wysyłania odkrywców. Dodam, że Klient nie jest przez nas wspierany.

    Proszę też, o jeden pomysł na jeden post.

    Na przyszłość pamiętaj proszę o ankiecie. Instrukcję znajdziesz > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,

    bardzo dziękuję za opisanie pomysłu. Na chwilę obecną nie wprowadzimy grupowego wysyłania odkrywców. Dodam, że Klient nie jest przez nas wspierany.

    Proszę też, o jeden pomysł na jeden post.

    Na przyszłość pamiętaj proszę o ankiecie. Instrukcję znajdziesz > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ...tak - BO TO KLIENT- WSPIERA was...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Flaps Zobacz posta
    ...tak - BO TO KLIENT- WSPIERA was...
    dokladnie. gdyby nie klient tworzony przez pasjonatow to liczba graczy polecialaby jeszcze w dol. A szkoda ze inni spijaja smietanke ktora Wy byuscie mogli spijac. tak samo jak mobilna wersja dla setlerow ..Teraz juz za pozno, ale inne gry przegladarkowe maja czesto takiego klienta

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.