Zobacz wyniki ankiety: Kto się zgadza na skrócony czas produkcji osadników

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Lubie to

    12 30.00%
  • Nie używam tego

    8 20.00%
  • Nie Lubie to

    20 50.00%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Osadnictwo

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Osadnictwo

    Witam mam propozycję dla graczy. O tuż jak wiadomo produkcja chleba jest strasznie długa i trudna. To bym polecił kupić za klej np budynek Szkółka Wiejska gdyż robi on Nowych osadników, ale tu jest pies pogrzebany bo szkółka wiejska robi tylko kilku osadników co 2h na 24h to bardzo mało za ten koszt klejnotów. Tak że mam prośbę do gry by zmniejszyli czas produkcji do minim 20 minut w tym celu daje ankietę na głosowanie liczę że zyskam poparcie.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie to zły pomysł, teraz gdy w dropie trafiają się ludzie to chleb stał się mało potrzebny i tani.

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    z mojej strony NIE,
    kiedyś, owszem również borykałam się z ilością chleba, ale ten ciąg produkcyjny mimo wszystko można łatwo i szybko rozbudować, wystarczy tylko troszeczkę pokombinować. z przygód również wpada całkiem sporo osadników.
    skoro doskwiera ci brak ludzi, to zakładam, ze jednak troszkę tych przygód robisz. to co w nich zdobędziesz, w pierwszej kolejności inwestuj w linię chleba, pamiętaj, żeby zawszę ją premiować i szybko wyjdziesz na prostą


    edycja:
    Nie lubię to - ?? jakoś tak mało po Polsku, co? to nie fb :P
    Ostatnio edytowane przez misiasia ; 31.08.2015 o 09:23

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Bezsens.. szkółkę wiejską można ulepszać. Na 5 lv robi osadnika średnio co 24 min. Już niedługo na 6 lv będzie to właśnie 20 min. Produkcja chleba jest wbrew pozorom tania. Gram ponad 2 lata i uwierz mi nie da się zrobić potęgi w tydzień. Niektórzy mają np 10 szkółek bo zdobyli w trakcie eventów. Tak radykalne zmniejszenie czasu produkcji w szkółkach zniszczy chlebową gospodarkę.
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mam 9 szkolek na 5 lvlu
    Czyli dziennie daja mi okolo 540 ludzikow
    Dodatkowo odkrywcy wyszkoleni na artefakty pieknie znosza mi herbatki z cytrynka ktore moge sobie rzucac na szkolki ;p
    2k ludzikow dziennie za darmo a ty jeszcze wiecej mi chcesz dac?

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie. Jak ktoś chce to może sobie zebrać spory zapas szkółek. U większości graczy, którzy szkółki pozbierali, osadnicy wylewają się z magazynów. Chleb jest śmiesznie tani, a pewnie jeszcze potanieje gdy pojawi się nowa premia.


    Lubię to, nie lubię tego? Co to konkurs popularności? Bo na pewno nie odpowiedz na postawione pytanie.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Pewnie byś chciał odpowiedź tak nie nie ma to sensu xD zawsze coś innego czekamy do końca ankiety ^^

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w dobie szkółek i taniego jak barszcz chleba, nie ma co zmniejszać czasu produkcji, bo w tedy do niczego chleb byłby nie potrzebny
    "Everybody lies"

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    I o to chodzi bo zboże Sobie do napitku zostawię
    Misior

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdemu kto robi przygody w ilościach hurtowych to ile by nie zwiększyć to będzie i tak mało. Inni, którzy przeszli w stan wegetatywny aktualny przyrost to i tak jest za dużo bo nie robia przygód albo jedną od wielkiego dzwonu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.