Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Zakończenie Letniego wydarzenia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zakończenie Letniego wydarzenia

    Witam
    Coś mi się nie składa w całość. Zakończenie eventu 14 na 15 lipca. Mecz finałowy dostajemy 10.07 i mamy na niego 12 dni, a faktycznie raptem 5. Nie mamy wpływu na to co przyniosą Grubasy, ani co znajdziemy na wyspie, więc ukończenie meczu stoi pod dużym znakiem zapytania. Przecież są tacy, którzy mają Odkrywców kupionych tylko w tawernie, a oni niewiele znoszą. Postuluję za zakończeniem eventu 21.07. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez konradq ; 09.07.2014 o 15:37

  2. #2
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Miales duzo czas, zeby nazbierac i zrobic premie zanim jeszcze bedzie dostepny mecz. Aha, jak masz malo odkrywcow i kolekcji z wyspy to korzystaj z Handlu ;P

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Letnie wydarzenie zostanie wyłączone podczas przerwy technicznej, która będzie miała miejsce w nocy z 14 na 15 lipca 2014.
    vs
    Więcej szczegółów o nowej wersji gry, która zostania wgrana 24 lipca, pojawi się już wkrótce.
    eeee ?
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardziej zależało mi na wytłumaczeniu, dlaczego 12=5, niż na poradach :-)

    Goldmano.
    Rozumiem, że nie możesz doczekać się konserwy w czwartek 24.07. Może niech się do tego dobrze przygotują, żeby nie było jak z eventem. Miesiąc na testowym, a u nas wszedł z opóźnieniem i z ciągłymi poprawkami.

  5. #5
    opium4
    popieram!!! :-)

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Witam,
    Ja również popieram przedłużenie eventu. Raz zawsze sklep, kalendarz, czy przygody były o 1 tydzień dłużej aktywne(tym razem od razu zamkniecie całości za jednym zamachem) w poprzednich eventach. Dwa co mnie najbardziej irytuje 11.07 wyjeżdżam na tydzień na wakacje, a zapewne nie ja jeden, taka pora. Nie wiem czy będę miał dostęp do internetu, czy też nie, wszak będę na wakacjach, i co przegapię tylko 1 okienko w kalendarzu, za co mogę zapomnieć o domkach wodnych i ulepszonym magazynie?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nigdzie nie jest napisane że masz zdobyć wszystko co jest do zdobycia. Przyzwyczailiście się do łatwych eventów i teraz jest lament bo sobie nie radzicie.

    Zakończenie eventu związanego z mistrzostwami świata zaraz po zakończeniu mistrzostw świata ma więcej sensu niż jego przedłużanie bo ktoś chce więcej piłek.

  8. #8
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Łatwo to pisać komuś, kto ma już pewne nagrody eh....

    Nie, to co piszesz nie ma więcej sensu, chyba że sens zgodny z twoją złośliwością, bo nie wiem jaką masz korzyść ze skracania tego eventu, żeby tylko inni nie zdobyli jeszcze trochę, następny event bankowo prędzej nie wejdzie. Zawsze był event wyłączany i czas na zakupy/wymiany, to teraz nie ma w ogóle tego czasu, ponadto czas trwania meczy jest niekonsekwentny bo na każdy mecz miałem 12 dni a tu ciach nagle najtrudniejszy, gdzie będę miał znacznie większe wyzwanie z brakiem przedmiotów i nagle ciach, 3x mniej czasu na nadrobienie braków.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Nika_Snape
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja myślę, że najgorszy jest w tym wszystkim brak informacji. Wszystkie wcześniejsze eventy miały jeszcze dodatkowy tydzień na zamknięcie i do tego są użytkownicy przyzwyczajeni. Tym razem jest inaczej, dobra mogłoby i tak być, tylko czemu nie poinformowano nas o tym na początku eventu byśmy mogli zaplanować sobie handel itd. Teraz zostało 5 dni, tyle co nic by coś jeszcze ogarnąć. Myślę, że wiele osób liczyło na obniżki w sprzedaży na koniec, a tak klapa, bo w tym wypadku ceny podskoczą jeszcze wyżej, bo mało kto na mecz ostatni uzbiera. Uważam, że to bardzo nie fajne, że dowiadujemy się o czymś takim tak późno. Jak zwykle jest to mienie graczy gdzieś.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Nigdzie nie jest napisane że masz zdobyć wszystko co jest do zdobycia. Przyzwyczailiście się do łatwych eventów i teraz jest lament bo sobie nie radzicie.

    Zakończenie eventu związanego z mistrzostwami świata zaraz po zakończeniu mistrzostw świata ma więcej sensu niż jego przedłużanie bo ktoś chce więcej piłek.
    Wiesz, gram już ponad 2 lata, jakoś się obejdę bez tych kilku fantów, jakkolwiek skrócenie czasu przygód i bardzo krótki czas na otwarcie kalendarza jest z lekka nie halo

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.